Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 14éves vagyok és új telefont...

14éves vagyok és új telefont szeretnék. Iphone 6s-t szeretnék de egy Samsung se lenne rossz. Mitől jobb az Iphone a samsungtól vagy fordítva. Ti melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

#okostelefon #Iphone vagy Samsung
2018. márc. 5. 17:12
1 2
 11/13 anonim válasza:

Sajnos ez eléggé szomorú, hogy valakit csak azért bántanak mert 14 éves. És drága telefont akar magának venni! De ha jobb telefont szeretnél mind2-nél akkor vedd meg ezt: [link]


Talán nem halottad ezt a márkát de igazándiból egy androidos Iphone 6s plus jobb mind2-nél, és ezt a csajok is ismerik tehát nem baj ha nem lesz iphone-d mert itt lesz ez!

2018. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem iphone 5-öm van. Nemrég múlt 5 éve, h megvásároltam: még mindig működik. Tavaly frissítettem a legújabb rendszerre, attól kicsit belassult. De ha tartós, megbizható készüléket keresel akkor az iPhone szerintem jó döntés. A Samsungot nem ismerem, arról nem tudok véleményt mondani.
2018. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az elsőnek üzenem hogy az iPhone 6s nem csúcs telefon
2018. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!