Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan létezik h a viber...

Tomexx30 kérdése:

Olyan létezik h a viber magátol azt jelzi hogy aktiv voltam mikor nem is nyultam a telohoz? A parkapcsolatom múllik rajta

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hivtak Viberen vagy irtak es elougrik az ablak akkor jelzi ,hogy fentvoltal,akkor is ha nem is lattad .
2018. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az üzenetek megérkezésénél és letöltésénél is jelezheti, hogy aktív volt.


Gáz eseteim voltak ebből, mert akkor is kaptam letolást, hogy miért nem válaszolok, ha dolgoztam, a telefonomat meg otthon hagytam... Az ismerősöm persze megsértődött. Írta utána, hogy milyen bu..o vagyok, mert nem jelzek vissza. "Márpedig ő látta, hogy többször is fent voltam".

Kikapcsoltam a láthatóságot.... nálam bevált. Akkor írok vissza, amikor akarok, nem hisztiznek azóta.

2018. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ertem akkor.ha üzit küldök vagy kapok akkor nem jelzi hogy épp most lettem volna fent tehát ez nem jó.ablak nincs beállitva tehát ne jelezze ha iranak tehát akkor ez is kilőve hogy talán azért.valoszinü akkor h vagy hivasa volt vagy szimplán engem ver át
2018. márc. 6. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Erős kapcsolat lehet ha ezen múlik
2018. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is össze-vissza írja ki az állapotomat a Viber.. ha hozzá sem nyúlok egész nap, akkor is mindig azt írja ki, hogy megtekintve: x perce. Emiatt ki szoktam kapcsolni a netet, akkor nem tud elérhetőnek írni legalább..:D Ha viszont újra bekapcsolom a netet, akkor ismét elérhetőre vált a Viber állapotom, pedig azt meg sem nyitom.:(
2018. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!