Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy a párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a párkapcsolatom óta "nincs" személyiségem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal.

Amióta vele vagyok, úgy érzem, hogy nincs személyiségem. Hiába szeretem, és szép meg jó minden, az összes barátom azt mondja, hogy negatív irányba változtam, és én is észrevettem magamon, hogy hiába igyekszem, nem tudok miről beszélgetni a barátaimmal! Olyan üresnek érzem magamat, azt érzem nincs miért élni, elvesztek a céljaim, a motivációim. Szakítani meg nem tudok, mert SZERETEM.

Volt valaki már így? Mindenki azt mondja, hogy vessek véget a kapcsolatnak, ha így lehúz...

De nem értem én se mi történik. Egyszerűen olyan, mintha nem léteznék úgy legbelül. Mintha egy üres báb lennék.


2015. ápr. 13. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
"Olyan üresnek érzem magamat, azt érzem nincs miért élni, elvesztek a céljaim, a motivációim ..... mert SZERETEM. " Csak én érzek valami piszok nagy ellentmondást?
2015. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a fene? Ezt nem értem.
2015. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Társfüggőség:

[link]

2015. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szereted....de mellette egy rakás sz**ar vagy már bocs de ezt írod.
2015. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az kicsit nekem is ellentmondásos, hogy szereted, de közben negatívabb lettél. Bár erre szerintem nem a legjobb kifejezés, hogy nincs személyiséged. Az nekem inkább azt jelentené, hogy teljesen elvesztetted az önállóságodat, csak az ő akarata, választásai érvényesülnek a kapcsolatotokban. Vagy erről is szó van?

A barátságok amúgy változnak, én is örök barátoktól távolodtam el az évek során, mert, egyszerűen másfelé fejlődtünk.

De olyan is van, hogy valaki azt szokta meg, hogy őt lehúzzák, valami lelki elállítódás miatt ez megszokott számára, lelkileg kényelmes a számára, ezért "tetszik" neki - de ez lehet, hogy nem szerelem. Ez itt mind találgatás így távolról...

2015. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Üdv. Hasonló cipőben jártam, bár én voltam a másik fél, aki úgymond domináltam a barátnőmet. Szerettem imádtam évekig, és egyszer hazajött hogy vége. Nagyon bánom mert fontos volt nekem. Azt tanácsolom ne kövesd el ezt a hibát. A Tippem a következő:

Készítsd fel, hogy nagy beszélgetés lesz. Ültesd le, fogadtasd meg vele hogy végighallgat, Érd el a figyelmét! Ha ez megvan, mondd el neki mi bánt. Beszéljétek meg, kérd a segítségét, és figyelmeztesd a végkimenetelre, hogy neked ez így nem lesz jó, és ha folytatódik tovább, akkor szakítassz örökre. Ne siesd el, menj bele a részletekbe, mert minden javítható, ha mind2en akarjátok. Sajnos nekem ez nem adatott meg, pedig utólag mindent megtennék azért, hogy több teret adjak neki. Kár egy kialakult világot még azelőtt lerombolni, hogy nem tettetek meg mindent, a javításért. A Károgókra meg ne hallgass körülötted. Jegyezd meg, hogy csak a krízis mutatja meg, kinek mennyi vér van a pucájában.

Hidd el, minél nagyobb erőt fektettek bele, annál nagyobb lesz a sikerélmény. :)

2015. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!