Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb és miért?

Melyik telefon jobb és miért?

Figyelt kérdés

3 telefon között gondolkozok: LG G4, LG G5, Samsung S6 Edge.

Jelenleg S6 Edge-m van de kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy melyik a jobb a 3 közül. Kérem olyan írjon akinek van egy kis tapasztalata ezekkel a telefonokkal. Leginkább szoftveresen érdekelne, átlagos használat mellett mennyit bír az aksijuk és hogy melyik strapabíróbb. A kamera és egyéb dolgok nem annyira lényegesek. Ami nekem van S6 Edge ez fél napnál nem nagyon bír többet csak ha nem használom telefonálásnál többre.



2018. márc. 7. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Mindharom telefon volt a kezemben.

7-8 ora alatt mindegyiket letudtam meriteni ,de joval tobbet birnanak ha nem hajtanam a halalba oket :D

Lg G4et 2 eve hasznaltam ,teljesen megvoltam vele elegedve ,nem volt lassu , a kijelzo meret is teljesen megfelelt ,ha nem terheltem siman birta az 1 napot.

Lg G5 - hat ,,elmeletben jobb mint a G4 ,viszont en valahogy nem ereztem...ha pl alkalmazasokat frissitett hasznalhatatlanul lassu lett..

Kijelzo merettel itt sem volt bajom.

Az akksi birta az 1 napot.

S6 edge - nekem a kialakitas nem igazan jon be,nem tudtam hozzaszokni..Gyors ,allandoan jonnek ra frissitesek ,de mivel kenyelmetlen volt sokaig nem hasznaltam.

A kijelzomeret itt is jo volt es az akksi is az egy napot siman birta.

2018. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
iPhone 8-as széria vagy az iPhone x androidba ne gondolkozz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolso ,nem ez volt a kerdes
2018. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!