Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek...

Milyen mobiltelefont vegyek ami több évig bírja?

Figyelt kérdés
Eddig volt vagy 3 okostelefonom, de mindegyik feladta 2-2,5 év után, és unom erre költeni a pénzemet. Szeretnék egy olyat ami tovább bírja. Vagy ezeket a telefonokat tényleg csak ennyi időre tervezik ?

2018. márc. 7. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez fura, nem hallottam még erről, hogy ne bírnák 2,5 év után a telefonok. Nekem a mostani a második okostelefonom, az első és a jelenlegi is Motorola, az előző telefonom már két éves volt, mikor le kellett cserélnem, mert beleejtettem a budiba, és azt nem élte túl. Pedig még semmi baja nem volt 2 évesen.
2018. márc. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A samsung galaxy core prime-om most 2,5 év után mondta be az unalmast, az akksija. Pedig nem nyüstöltem naphosszat.
2018. márc. 8. 00:32
 3/12 anonim ***** válasza:
És miért nem veszel bele új akksit?
2018. márc. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert 1 gb RAM van benne ami ma már semmire nem elég.
2018. márc. 8. 01:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy csúcs szériást, naprakész hardverrel.

Márka szerintem teljesen mindegy. Samsunng, LG, Huawei

mindegyik jó. Bírják azok. Csak alapból egy Core Prime-ról már akkor is lehetett tudni hogy az 1GB RAM kevés amikor megvetted.

2018. márc. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy érthetőbben fogalmazzak. Már 2-2,5 éve is kevés volt.
2018. márc. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most 3 gb RAM-osat akarok venni. Az elég ?
2018. márc. 8. 01:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Inkább 4

Nekem is 3GB-os a RAM a telóban. Ebből alapvetőleg 2GB foglalt a rendszer, és néhány alkalmazásnak köszönhetően. Csak a Messenger 120MB-ot eszik a háttérben. Bár nem hinném hogy ez annyira meg fog hízni 2 éven belül. Bár fosbookéknál kitudja. Így is elég fos lett már. meg ugye tele van szeméttel. De lehetséges hogy elég lesz.

2018. márc. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legalább 4 GB RAM-osat válassz. Én Honor 9-t használok.

Ma már szinte minden terméket úgy terveznek, hogy 3-4 év után kénytelen legyél újat venni. Egyébként kinek adnák el folyamatosan a telefongyárak termékeit? Élettartamra való tervezésnek hívják a jelenséget.

2018. márc. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak 3 GB-os telóm van, de amire kell, arra bőven elég, ritkán volt olyan, hogy 1 GB alá ment volna a szabad memória, pedig közel másfél GB-ot zabál az op. rendszer. Felhasználófüggő, kinek mik az igényei. Ettől függetlenül azt mondom én is, hogy 4 GB-ost vegyél, abban van tartalék.
2018. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!