Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » B-Tel jó bolt? ("12 hónap...

B-Tel jó bolt? ("12 hónap gyártói garancia")

Figyelt kérdés
Azt írják a weboldalukon(i6S), hogy " 12 HÓNAP GYÁRTÓI GARANCIA", ez pontosan mit jelent náluk, azt, hogyha hiba van a készülékkel, akkor azt az Apple-vel kell elintézni, a bolt nélkül?
2018. márc. 8. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem az általuk szerződtetett cég végzi a javítást (talán Telemax, de már rég volt, hogy náluk javíttattam), hanem a gyártó által szerződtetett szerviz, esetleg a saját márkaszervizük, ha van.


Amúgy viszonylag korrektek, csak típushibás telefont inkább ne náluk vásárolj, én majdnem perre mentem velük emiatt.

2018. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anno vettem ott telefont, másnap behalt, visszavittem egyik reggel és délután mehettem az újért, az még 4 évig jó volt. Szerintem korrektek.
2018. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. márc. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!