Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Samsung...

Melyiket válasszam? Samsung galaxy s7 edge vagy samsung galaxy a8 2018

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új telefont.

Nem tudom melyik érné meg jobban: galaxy s7 edge vagy galaxy a8.

Mindkettőnek tetszik a kinézete, meg tudásban is jó mindkettő.

A8 azért tetszik, mert egy új telefon, dual szelfi kameraval, újabb rendszerrel, stb.

(Meg pl. lehet, hogy erre tovább fognak alkatrészeket gyártani)

Az s7 edge-ben az fogott meg, hogy a kamera nagyobb pfs-t tud nyújtani, ezáltal képes a Slow-motion(lassított felvétel) funkcióra, de ugye ez már 2016-os telefon, és a rendszer sem az újabb.

A válaszokat és a segítséget köszönöm!



#telefon #Samsung #Galaxy a8 2018 #galaxya8 #a82018
2018. márc. 9. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
En az Edgeket nemszeretem,az A8-al nincs sok tapasztalatom ,de inkabb azt mondanam mint egy akarmilyen Edge telefont.
2018. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem van egy s7 edge, csak ajánlani tudom.


De lehet azért venném az új A8-at, mert jobb a design, ha jól néztem az az s8 formatervét követi, vagyis nincsenek gombok, nincs home gomb, szerintem jobb a design.


Szóval én az A8-ra szavazok.

2018. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszokat.

Az A8-nak a design inkabb az S9-re hasonlít, mert annak van az ujjlenyomat olvasó a kamera alatt.

Mindkettőnek van előnye és hátránya is.

A8 2018-nak a kinézet a kamera felbontás és a design ami jobb.

Az S7 edge-nek a kamera fps-e.

Nem tudom, hogy az S7 edge-re jön-e majd ki újabb szoftver.

2018. márc. 10. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Újabb szoftver?


Nekem van egy s7 edge amúgy, android 7 van rajta.


Állítólag lesz rá android 8, december óta várom.


na most pl. egy S6-ra nem lesz android 8, csak s7-re, s8 és ugye s9-re lesz android 8.

2018. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen de az s7 az 2016-os telefon.


Az A8 meg 2018-as.

2018. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na igen, ezért is meg vagyok lőve, mert ugye az edge az 2016-os, míg az A8 az 2018-as.

Mondjuk A8-ra "még" nem nagyon lehet venni pl.: telefontokokat(nem csak sima szilikontok) amilyet szeretnék.

2018. márc. 10. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Samsung Galaxy A8 2018-at válaszd.


Nekem Samsung Galaxy A5 2017 van, de már ez is nagyon jó telefon.

Minden téren elégedett vagyok vele.


Az S7 Edge.-re nehéz üvegfóliát tenni például, mert a kijelzője lekerekített. És mint előttem már írták, 2 éves telefon.


Az A8 2018 pedig 2 hónapos telefon.

A kamera terén is jobban teljesít, mint az S7 Edge. Na,meg persze Árukeresőn TOP10 az A8 2018.

Az A8-ban van FM rádió, az S7-ben nincs.


Azt mondanám, hogy mindkettő egy nagyon jó telefon, de az S7 Edge felett már egy kicsit eljárt az idő, és valamiben gyengébb is mint az A8 2018.

2018. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszerre mind a kettő a kezemben. S7 edge sokkal pörgősebb és szebb véleményem szerint. Antutuban 120k pontot hozott míg az a8 86k pontot. Az s6 edge+ és az active változatt pedig még oreót is kap így valószínűleg az s7 edge majd az Android 9 verziókat is megkapja. Így kb ugyan addig az ideig támogatják. Üdv egy s8 felhasználó
2018. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Galaxy s7 Edget ajánlom neked! Nagyon jó telefon kamerája mérföldekkel jöbb mint a s7 edge ezt elhiheted! Nem a megapixel számit! Az a8 egy középkategóriás telefon az s7 meg egy felső! Mindenféleképpen az s7 edget vedd sokkal jobb telefon gyorsaságban,kamerában,és már elérhető áron.
2018. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb képet csinál az A8... :DDDDD Ne viccelj már :D Nagyon nem egy ligában játszanak. (Nem a felbontás számít, semmi gyakorlati jelentősége nincs telefonos képek esetében, 12 Mp fölött.)
2018. szept. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!