Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri androidról iPhone-ra...

Megéri androidról iPhone-ra váltani?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy két éves felső kategóriás androidos telefont használok, ami tökéletesen működik, viszont fel vagyok készülve rá, hogy ez nem marad így a végtelenségig (elavul a hardver, belassul, nem fog kapni frissítéseket, stb). Ha majd jó pár év múlva csereéretté válik, érdemes lesz-e elgondolkozni egy majdani iPhone-on, vagy inkább egy majdani felső kategóriás androidoson?

Árban 100k-200k között gondolkodom.



2018. márc. 10. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

En akkor vettem iphonet mikor untam az androidot...2 evig hasznaltam ,aztan visszatertem androidra.

Jelenleg nem lehet tudni,hogy mi lesz par ev mulva ,viszont azzal szamolj ,hogy 200.000ert nem fogsz talalni frissen megjelent iphonet ,mig androidbol 100-150.000ert mar komolyat kapsz.

Jok az iphoneok ,de pl egy X araert sokkal nagyobb tudasu androidos telefont lehetne (nemtudom,hogy vannak e ilyen horror aron full extras androidos telefonok) venni

2018. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Az Iphone-t hamarabb lelasítják már "gyárilag" szoftveresen,mint egy csúcskategóriás Android elavulna.Abszolúlt nem éri meg váltani még Iphone X-re sem!You tube-on fent van egy kb 30perces videó ahol töviről-hegyire kifejtik érdemes Iphone X-et venni és a vége az lett,hogy az Iphone az Iphone X-el érte el az Android szintjére.Azért ez elgondolkodtató!
2018. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!