Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ali expressen mennyit kell...

Ali expressen mennyit kell várni kb hogy lejöjjön a cucc? IlLETVE választási lehetőség Kina és oroszországbol jöjjön e a cucc, melyiket válasszam és és miért_?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mivel jön.Légi postával 20 nap minimum, normál kínai postával 30 nap minimum, aliexpress standar shippinggel 12 nap minimum. De időszaktól is függ.Ez általában az oroszoknak jó választás, nekem azt hiszem orosz raktárról nem is engedett rendelni.
2018. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb. 3-4 hetet kell várni. Nem tudok választási lehetőségről, nekem mindig minden Kínából jött.
2018. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi nektek !
2018. márc. 16. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Az orosz és ameriaki raktár nem postáz Magyarországra, nem is tudod kiválasztani.

Nekem a legrövidebb szállítási idő rendeléstől érkezésig 10 nap (8 munkanap) volt. Sima küldemény, vámhatár alatti értékkel. A leghosszabb 40-42 nap körül volt.

Az alis boltok úgy működnek, mint a magyar webshopok, nem minden árut tartanak saját raktáron, sokszor ők is a nagykerre várnak napokat, hogy megkapják, utána postázzák.

2018. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!