Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20 ezer forintért milyen...

20 ezer forintért milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és nem igazán érdekeltek sosem a telefonok, jól megvoltam nélkülük, de most már egyre többször lenne rá szükségem, intézni ezt azt, stb. 20 ezer forint lenne rá a keret kb, ennél több ne nagyon legyen, max. pár ezerrel. Ennyiért nyilván nem kapok komoly készüléket, de ha már rászánom magam a vásárlásra, szeretném kimaxolni a helyzetet. Okostelefont szeretnék, milyet ajánlotok ennyiért? Inkább vegyek egy újat, ami kevesebbet ad, vagy egy használtat, ami több mindent tud? Esetleg típusokat is mondhattok. Amint mondtam nincsenek nagy igényeim, de ennyiért talán már elvárhatom, hogy Wi-Fis legyen, vagy mondjuk lehessen vele normális képet készíteni.

2018. márc. 17. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
20-ért okost semmikép.. Nokia230 at
2018. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

[link]


[link]


Ezzel nem buksz nagyot.

2018. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Egy lúmiát szerintem birsz venni ennyiért jo az nem androidos de megbizhato telefon alap dolgokat birsz rajta csinálni, pl netezes, zene, facebook, messenger, játék is van igaz kevesebb mint androidra. A másik lehetöség veszel egy nagyon gyenge androidos telefont de az lehet hogy szarakodni fog elég hamar, lefagy ilyesmik.
2018. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na csak lumiát ne arra már semmi nincs
2018. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
ez hülyeség nekem is van egy lumiám és az alapok igenis megvannak rajta söt annál joval több is gta zni is tudok rajta. nem értem ezen az oldalon miért szidják annyira a lumiát de ez hulyeség hogy semmi nincs rá. max ha kijön valami ujdonsag androidra ami kb egy honapig nagy szam az nem jön ki lumiára na bumm, attol még jo telo. Ne mondja nekem azt senki hogy a kérdezö jobban jar egy nagyon gyenge trehány igénytelen androidal mint egy lumiával. egy ennyire gyenge android az még a messengerbe is belefagy majd neki rövid idön belül, a lumiával nem lesz ilyen problémája simán elviszi az alapokat netezni is tud és nem is vagy le. én csak jot akartam a kérdezönek én nem értem minek akarjátok megszivatni. azt mondta ennyi pénze van azt mondta alap dolgokra használná az okostelefont, ez esetben egy lumia a legjobb választás.
2018. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!