Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merül gyorsan a telefonom?

Mitől merül gyorsan a telefonom?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung androidos telefonom 2013-ban let vásárolva akkoriban ez felsőkategóriásnak szamított azthiszem. A lényeg hogy az eredeti akkuja cserélve lett egy utángyártottra az 1 évig bírta nem volt semmi gond vele hogy gyorsan merül aztán az is ki lett cserélve és 100%-os feltöltöttség után 2 óra alatt lemerül úgy atelefon hogy hozzá se nyulok. Tulajdonképpen ezért lett kicserélve az akkumulátor de semmi változást nem mutatott. Ez 1 éve volt lecseréltem azóta egy S7 edge telefonra de a másikat a fiamnak adnám de így nem tudom mert nem jó. Valami ötletetek van hogy mi lehet a gondja?

2018. márc. 18. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Nem szabad utangyartottat venni,foleg egy dragabb telefonnal.

Siman lehet egyebkent alaplapi hiba is ,azt nem fogja megoldani egy akksi csere,es annak a javitasa sem eri meg (anno az iphone 4emnnek lett volna 20.000 az alaplaphiba megoldasa ,de hat 15.000ert hasznaltan mar lehetett venni😅)

2018. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
2018. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

A tiednek biztos hogy nem akku baja van. Egyébként arra telefonra egy fillért nem szabad már költeni.

Lejárt az ideje , jobb ha tudomásul veszed.

2018. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap volt időm és bevittem hivatalos Samsung szervizbe a telefont, csináltak rajta egy úgynevezett állapotfelmérést. Az eladó nagyon segitőkész volt nem is emlitette, hogy vegyek inkább másik telefont. Az eladó enegria felvételi problémára gyanakodott ezért otthagytam. A telefont szoftverfrissitették bevizsgálták hogy mi az ami rossz benne és mi az ami működik, a jelenlegi utángyártott akkuját bemérték és megállapitotta hogy kegyetlen rossz állapotban van. Rendelnek hozzá Gyári akkut és azt mondták utána jó lesz. Erre 1 év gari lesz is minden papirt megkapok. Nagyon örülök, hogy nem kell kidobnom gyakorlatilag kapott egy új esélyt.
2018. márc. 29. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!