Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Vernee...

Mi a véleményetek a Vernee telefonokról?

Figyelt kérdés

Leginkább személyes tapasztalat érdekelne. Hétköznapi használat mellett hogy üzemelt?

Kamera, üzemidő?

Köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 18. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

nekem mondjuk nem volt ilyen sajnos/szerencsére.


Egy kollégámmal azon röhögtünk, hogy kb. van 1000 kínai telefon márka, komolyan mondom zoknimárka nincs ennyi a világon.


Amúgy nekem van minden, apple, Samsung, volt Lenovo.


De ha olcsóbb telefont akarsz, mert nem akarsz apple-t, vagy azért mert a genyó Samsung is már apple árban van, akkor legjobb választás a Xiaomi, bárki bármit mond.


És egyébként ahhoz képest a huawei is drága!


Egy redmi Note 5a 16 GB-os olyan 40.000 körül van, 70.000-ért már 64 GB-os Xiaomi-t kapsz.

2018. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most amúgy egy note 4-et használok.
2018. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó telefonok. Két kollégámnak van kb egy éve de még tökéletesen működnek. Árban meg nagyon jók.
2018. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Vernee Thor (sima)-m van/volt.

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy frissítettem az Androidot kb. 1 hónapja. Azóta a telefon alapjáraton is meleg, töltés közben forró, játék közben pedig elmehetne vízforralónak is. Csoda hogy égési sérüléseim nem lesznek tőle. Az aksi meg kb. 1 óra alatt csutkára merül. A 3 giga ramjából 2-t a Nougat-os rendszer eszi meg, így minden lefagy, és néha egyszerűen újraindul. Egészen addig amíg nem frissítettem tökéletesen működött. Bár már nem volt olyan gyors mint vadiújan, de jelentős lassulást, vagy üzemidő változást nem vettem rajta észre.

Szerintem az olcsóbb árkategóriában elhelyezkedő telefonjaik nagyon megérősek, lásd pl; a 6200mAh-s akkuval rendelkező Thor Plus-t. A drágább telefonjaik viszont kevésbé érik meg a gyenge anyaghasználat miatt. Itt nem csak a borítására gondolok, hanem a hangszoró, kamera, gps stb. minőségére is.

2018. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szántóvető ***** válasza:
100%

thor e készüléket használok már vagy fél éve,semmilyen problémám nem akadt vele eddig.

a kamera nem nagy szám,nyilván profi fotózáshoz nem való.az 1 napot kibír az aksi ha nem játszol reggeltől estig..a hangszóró a régi sokol-rádiók színvolanán van,a fényerő is lehetne nagyobb.pozitívum a 4g(bár csak b20-at tud,)ujjlenyomat olvasó,gyorstöltő.ja és állítólag nincs gyári vírus ennek a gíártónak a készülékein. [link]

megjegyzem hogy a legtöbb telóról van teszt a youetubeon,itt meg lehet nézni hogy mit tudnak játékok alatt.

2018. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, ment a zöld kéz! 🙂
2018. márc. 19. 05:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Vernee Apollo Lite telefonom volt. Felejtős. Volt garanciális szervízben is, 1 hónapig. Rosszabb volt javítás után, mint javítás előtt. A Xiaomi márka megbízhatóbb.
2018. márc. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kőszegvári János válasza:
Vernee Apollo Lite telefonom van nekem és a fiamnak is. Közel 1 éve használjuk őket, tökéletesen beváltak, én csak ajánlani tudom.
2018. márc. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Thor nem volt rossz, ahogy az Apollo sem, de ha nem kizáró ok a MIUI akkor én is inkább Xiaomit ajánlanék.
2018. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lőrinc13 válasza:
100%
Nekem Vernee m5 van harminckétezerért vettem de felér egy nyolcvanezres telóval!
2018. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!