Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha most vennétek telefont,...

Ha most vennétek telefont, milyet vennétek? Iphone-on kívül. Telefonáláson kívül navigálásra, e-mailezésre használom és sportolásnál lenne fontos, hogy lássa merre járok.

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 15:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, gyakorlatilag az összes okostelefon tudja, valamelyik gyári, valamelyik pedig letölthető appal, így vagy úgy, de képes rá! És persze árat sem írtál!

De ha már személyes választ vársz, én most az Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS550KL) és a Sony Xperia XA2 Ultra között vacillálok!

2018. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
fontos a sport nem feltétlenül a telefonnal kötném össze inkább egy okosórával, pld samu gear fittel, de persze mas gyarto is gyart biztos jobbakat is, de azert irtam ezt mivel ilyenem van es tudom, hogy van benne gps, igy nem fontos egy pld futashoz a mobilt vinni ugyanugy kirajzolja az utvonalat amelyiket megtetted, rátölthetel zenét bt fülesen hallgathatsz, mondjuk a tarhelye 4 gb korüli par mp3 rafer. Hazaérve szinkronizalva a mobillal ill. ha wifin csatlakozol az órával a routerhoz akkor megnezheted az utvonalat. Méri a pulzusodat közben, statisztikát készít leggyorsabb, leglassabb szakasz, emelkedőkről stb, elég sok sport közül valaszthatsz de ha elkezdesz mozogni felismeri a mozgástípust és automatikusan elinditja a programot hozzá. A samsung health, samsung gear akármelyik androidos mobilra letöthető. Persze biztos vannak jobb okos fitt termékek de ezt ismerem azert ezt ajánlom
2018. márc. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
12 vagyok amugy samsung telefont vennék erre a celra, barmelyik megteszi, hisz pld letöltöd az endomondot es az is ynnyi adatot rögzit mint egen a csillag
2018. márc. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm azt az 1-2 normális választ! Egyébként már ott tartok hogy az ár szinte nem is számít, csak működjön. Mert innen üzenném a kedves 10-es válaszolónak, hogy nem, nem az összes (ÖSSZES) alkalmas erre, mert a XIAOMI NEM KÉPES RÁ!!! És ezt a minap a szervizben is megerősítették!

Úgyhogy okoskák... a kérdés annyira nem volt hülye, esetleg ti nem találkoztatok a jelenséggel.

2018. márc. 20. 07:13
 15/31 anonim ***** válasza:
60%

"Telefonáláson kívül navigálásra, e-mailezésre használom és sportolásnál lenne fontos, hogy lássa merre járok."


"a XIAOMI NEM KÉPES RÁ!!! És ezt a minap a szervizben is megerősítették! "


Jóvan apám. Ha szervizes is megerősítette, akkor valóban nem képes ezekre.

2018. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

15-ös! Max anyád lehetnék... Szívesen átküldök egy képet a Xiaomi által rögzített térképről. Megírod az e-mail címedet?

Csak hogy ezt a parttalan vitát befejezzük...

2018. márc. 20. 21:45
 17/31 anonim ***** válasza:

16 eddig 2 Xiaomi telefonom volt, de már vagy 7 fajta volt a kezemben.

Mindegyik GPSe tökéletesen működött, nyilván egy régebbi, olcsóbb modellben nem volt a legpontosabb, de könyörgöm, akinek ez kell vegyen nyomkövetőt.

A szervizes szerintem csak le akart rázni.

2018. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Vagy csak javítás előtt nézte meg, még a hibás szoftverrel, és az alapján mondta, úgy akkor reális a válasz! :D


Miért ne lenne képes rá??? A Xiaomi-k Androidos telefonok, tehát ott a Google térkép, vagy ha másmilyet akarsz, akkor a Google Play-ből ingyen le lehet tölteni, ahol ugyanabból az alkalmazásból többféle is van, főleg ha a legutóbbi Android-verziók valamelyike fut rajta, amire a Xiaomi-k esetében nagyon nagy esély van, mivel gyakrabban kapnak frissítést, mint például a Samsungok! Hardveresen is elég erősek és korszerűek hozzá (a leggyakoribb Xiaomi hardverek: Snapdragon 625/Adreno 506, 3 vagy 4 GB ram)!


Ebben a kategóriában egy régi kérdés lényege volt: telefonboltban a vevő dual simeset akart, az eladónak meg lövése nem volt, hogy a választékból melyik az, és melyik nem, csak elé rakta a pénzéből kijövő választékot, azt csókolom... szóval ha a boltos ilyen felszínes, a szervizestől se számíts sokkal többre!

Már bocsi, de ez tipikus női naivitás: amit legelőször hallasz, azt hiszed csak el, és makacsul ragaszkodsz ahhoz az állításhoz, még ha esetleg nem is igaz!

2018. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Szóval előbb inkább Te járj utána alaposabban a dolgoknak, mielőtt mást "okoskázol"!
2018. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem, nem női makacsság... Látom a telefonon a Google térképet és látom amit az Endomondo produkál. És hogy mennyire nem akartam elhinni, hogy a telefon hibája, letöltöttem a Sport Tracker alkalmazást is, ahol szintén azzal a jelenséggel találkoztam, hogy egyszerűen nem a járt utat rajzolja a térképre, csak pontokat köt össze egy vonallal (azokat a pontokat ahol megállok, előveszem a telefont a zsebemből és megnyitom az alkalmazást).

Én őszintén kérem a hitetleneket, hogy küldjetek egy e-mail címet, mert valószínűleg én nem fogalmazok pontosan és én vagyok hülyének nézve. De asszem, hogy ha látnátok a 2 térképet, akkor ti is meglepődnétek.

2018. márc. 21. 07:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!