Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánljak a...

Milyen telefont ajánljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A kiválasztottak ezek lennének → Huawei p9 lite 2017 vagy mini,Samsung Galaxy j3 vagy Htc one a9s.Szerintetek?

A 40-50 ezer Ft közti normál telefonok közt keresgéltem neki.Beleadok én is hogy legyen már egy normális telefonja végre.

Amire használja a telefont leginkább,éjszakai alvás közben vagy buszon zene hallgatásra leginkább,netezésre is viszont ez napi fél óránál nem hiszem hogy több még annyi se.

Mondhatnék még több igényt,de felesleges ki írni hogy ne legyen törékeny,ne fagyjon le,legyen tartós,lehessen vele normálisan telefonálni,stb...


2018. márc. 20. 09:16
1 2
 1/12 Saku14 ***** válasza:
100%
Xiaomi Redmi 4x
2018. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló úgy érzed ez megbízhatóbb telefon lesz számára mint a fent említett telefonok bármelyike a következő minimum 2 évre? Legalább két évet bírjon már ki,persze jó lenne ha többet.
2018. márc. 20. 09:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindegy, melyiket veszed, mind sz@r csak az egyik így, a másik úgy.

Mikor értitek már meg...ez nem életetek megkönnyítésére van, hanem a pénzetekért kapjatok egy kis időre egy eldobható játékot s a rászoktatás után vegyetek újabbat.


Ez olyan egybe fos, mint a music center egykor, de mindenki tudta akkor, hogy a hifi az időtállóbb s lám 30-40 évesen is mükszenek kis gondozással, de ezek az "okos" sz@rok 3-4 évet se bírnak ki igazán...


Csattogj el vele egy boltba s tapizzátok végig a kínálatot, ennél jobb ajánlás nincs.

2018. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
14:00 óráig szívesen várom a válaszokat mert ma vesszük meg.
2018. márc. 20. 09:50
 5/12 A kérdező kommentje:
Én teljesen megértelek igazad is van.Egy olcsó noname semmilyen telefon is jó lenne meg külön valami zene lejátszó eszköz,de ha van egyben,és valami normálisat akar az ember,vagy mondjatok olyat aki külön vesz mindenre mindent,és ajánlatok valamit.Amúgy így van pénz lehúzás,de tudsz jobbat?Bírja sokáig és olcsó mondjátok,el mi a jó.
2018. márc. 20. 09:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Du. 2-ig van időd a neten véleményeket olvasni. Én ezek alapján választottam a Redmi 4-est. A paraméterei alapján ez tünt legjobb ár-érték arányosnak. Azt azért vedd figyelembe, hogy manapság a technikai kütyük fogyóeszközök.
2018. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Néztem a Xiaomi-t,nagyon jónak tűnik,de ha lesz még több vélemény akkor mondom ki az áment,utána olvasgattam dicsérik.
2018. márc. 20. 10:14
 8/12 A kérdező kommentje:
Többi telefont is olvasgattam,de na...
2018. márc. 20. 10:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
csak kíváncsi vagyok, mire esett a választás. Írd meg légy szíves! köszi
2018. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mivel barátnőm debreceni, így bementünk fórumba a firstphone-nál vettünk egy xiaomi Readmi 5-öt,és 41 ezer forintba került,ez fért bele a keretbe meg az ott lévő telefonok közül ez lett kiválasztva,mivel neki nagyon kellett már egy másik telefon,és ez nincs a felsoroltak között.Reménykedem hogy bírni fogja legalább a 2 évet.
2018. márc. 20. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!