Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánljak a...

Milyen telefont ajánljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A kiválasztottak ezek lennének → Huawei p9 lite 2017 vagy mini,Samsung Galaxy j3 vagy Htc one a9s.Szerintetek?

A 40-50 ezer Ft közti normál telefonok közt keresgéltem neki.Beleadok én is hogy legyen már egy normális telefonja végre.

Amire használja a telefont leginkább,éjszakai alvás közben vagy buszon zene hallgatásra leginkább,netezésre is viszont ez napi fél óránál nem hiszem hogy több még annyi se.

Mondhatnék még több igényt,de felesleges ki írni hogy ne legyen törékeny,ne fagyjon le,legyen tartós,lehessen vele normálisan telefonálni,stb...


2018. márc. 20. 09:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem de köszi, hogy megosztottad velünk a döntést. Reméljük, hogy nem lesz csalódás a vétel.
2018. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én is remélem.Az a helyzet hogy nem ismeri az ember az új telefonokat és ki tudja hogy na melyik a jó,ugyan jó lesz-e,ezért van ott mások véleménye is,de arra alapozni amit talán használ pár hónapja? Minimum 1-1,5 éves többség véleményekre kellene alapozni,már amennyire lehet.
2018. márc. 21. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!