Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldről rendelt telefon...

Külföldről rendelt telefon esetén az Android elérhető lesz bármely nyelven?

Figyelt kérdés
Nyugodtan lehet külföldről rendelni telefont (persze megbízható forrásból), nem lesz az operációs rendszer nyelvével gond? Minden nyelv elérhető az újabb Androidoknál? Bármit beállíthatok?
2018. márc. 20. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik modell. Mert ha nem európai, hanem ázsiai vagy amerikai, akkor nem lesz benne a Magyar nyelv sehogysem.

Én vettem egy s7-et, ami feltehetőleg Kanadából lett behozva (modell szám szerint), és csak Angol, Japán és Francia van benne. Persze manuálisan le lehet tölteni a Magyart mint megjelenítendő nyelv, de nem minden lesz magyar. Például az én beállításaim angolul vannak, de a kamerában meg minden magyar. Fele-fele.


Szóval nézd meg mi a modell száma a telefononnak amit venni karsz, majd a gugli megmondja, hogy európaiaknak lett-e gyártva.

2018. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Nem világnyelv a magyar.

2018. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem, akkor letöltöd a magyar szoftvert és rátelepíted. Nem egy nagy dolog.
2018. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Nekem az s7-emhez nem volt olyan android firmware ami működött volna ezen a modellen és tartalmazta a magyart.

Vagy valamit rosszul csináltam? Mert akkor segítséget elfogadok.

2018. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!