Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » AliExpress: Okos óra. Szerinte...

AliExpress: Okos óra. Szerintetek okés ez az óra ennyiért? És ajánlanátok? Vett már valaki okosórát innen?

Figyelt kérdés
[link]

#Aliexpress #Sony Smartwatch #okosóra #internetesváráslás
2018. márc. 20. 13:27
 1/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Én vettem már kínait, jó is volt, de sajnos akkuja gyorsan elhalálozott.

Én azt mondom, ilyen értékben inkább itthon, garanciásat.

Például ez ugyan jóval drágább, de garral kapod és sztem nem is csúnya:

[link]


[link]

2018. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:
100%
Én most már 2 éve használok egy Alcatel One Touch go Watch órát, nekem bevált, mo.-i vásárlás volt, 2 év garral, akkor 26-ért, most már szerintem nem kapható.
2018. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen árkategóríájú gumiszíjas sport, szabadidő órával nincs semmi baj, ha futáshoz, vagy túrákon használod.


Ezzel az a baj, hogy elegáns megjelenésű akar lenni, de ez a bazári "eleganciája" miatt sporton, túrán, fizikai melós helyen kívül mindenütt ciki. Az óra viselet ma egyáltalán nem fontos, de ha viselsz valamit, akkor az egy kicsit mutassa, hogy azért valaki vagy.

2018. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van ez a hagyományos típusú okosóra, van olyan okos karkötő ami kijelzős, van rajta óra. És van normális fajtájú, itthon vásárolt okoskarkötő kijelző nélkül. Az első 2 full gagyi, 1 napot voltak rajtam. A harmadik hiába nincs rajta kijelző sokkal jobban bevált. Én nem rendelnék soha többet ilyen helyről 5 forintért sem.
2018. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
Egy S3 Classic vagy Frontier. Na az már döfi. Csak ennyiért ezer jobb ötletem van egy okosóránál.
2018. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
#3-assal egyetértek. Szerintem gáz. Okosórával nem tudnék komolyan venni senkit. Poénból jó, haverokkal jó, de inkább akkor karkötő. Ezek a 10-20 ezresek mind rossz minőségű kínaik. Vagy a szíj borzalmas, vagy az akksi benne vagy kopik 1 hónap után. Meg a jelet elveszti hamar, nem kapcsolódik vissza, szóval én nem vennék.
2018. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!