Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket érdemeseb...

Szerintetek melyiket érdemesebb? ( több ember véleményét is várom )

Figyelt kérdés

Sony Xperia XZ Premium G8141


v.


Sony Xperia XA2 Ultra 64GB Dual H4233



Végülis ahogy elnéztem a kettő közti különbséget :


--->Sony Xperia XZ Premium G8141:


-proci sebessége : 2.45


- ram : 4 gb


-kamera : 19 x ( hátlapi )


-aksi : 3230 mAh


vízálló , cseppálló , porálló


---> Sony Xperia XA2 Ultra 64GB Dual H4233:


- proci seb: 2.2


- ram : 4 gb


- kamera : 23 x ( hátlapi )


- 4K -s


- akksi : 3580 mAh


Amilyen nekem most van Huawei P9 Lite


Előre is köszönöm a véleményeteket ! ( trollok és id**ta véleményeket nem kérek csak mert ahogy elnézem sok itt a f***z véleményező , tisztelet a kivételnek )


2018. márc. 27. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem elméletben az XA2 a procin kívül mindenben jobb..

De hát ugye ez csak leírt statisztika ,ki kellene próbálni mindkettőt élesben.

Én személyszerint Sonyt nem veszek ,mert kivétel nélkül az összesnek kiestek a gombjai (amik a hátlapon vannak) ,úgyhogy elment a kedvem tőlük.

2018. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
XZ premium, egyértelműen. Az előző négy mutasson már egy Sony-t, aminek a hátulján van a gomb...
2018. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nemértem mitől olyan egyértelmű😄

Hátulján? Hátlapot írtam...

Sony Xperia E

Sony Xperia L

Sony Xperia M

Sony Xperia M2

Sony Xperia Sp


Amik így hirtelen eszembejutottak...

A hátlap belső részén vannak a gombok.

Ha leveszed a hátlapot és úgy nyomod be a gombokat ,akkor "kiesnek".

2018. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az az oldala, kisfiam. Hihetetlen, de pont van a fiókomban egy régi L, valamint egy x8, és a helyén vannak a gombok. Elképesztő, ugye?
2018. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Neked gond van az értelmezéseddel ,ugye ?

Az oldala igen,de a HÁTLAPBAN van ,nem?

A hátlapja takarja a telefon oldalát is.

Én annyit írtam,hogy a hátlapon vannak.

Én azt L-t másfél évig használtam ,annak csak a hangerőszabályzó gombjai estek ki,X8-ról pedig egy szót sem írtam.

Eleve nem értem ,min veszekszel.

Semmi rosszat nemírtam ,csak hogy NEKEM kiestek a gombok ,és nem vennék Sony-t.

Erre te elkezdesz nekem magyarázni a hátlapról meg arról mesélsz , hogy van egy X8 meg egy L a fiókodban. Ha a fiókban van gondolom egy ideje nem használod.

2018. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csupán próbálom ellensúlyozni a baromságaidat. A hátlap a készülék hátulját jelenti, még ha egybe is van öntve az olalélekkel. A gombok az oldalán vannak, rendeltetésszerű használat esetén nem esnek ki. A komolyabb telefonokat már évek óta nem cserélhető burkolattal látják el, nem lehet őket szétszedni hozzáértés nélkül. Azon kívül nyilván nem használok jó ideje 8 és 5 éves telefont... Az L közel 4 évig volt szolgáltban nálam és testvéremnél, és valami misztikum folytán nem esett ki belőle semmi...
2018. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Visszavehetnél kicsit ebből a patkány stílusodból ha már én normális választ adtam. Szóval az oldala nem tartozik a hátlaphoz ,mégis egyben van vele,ugye?😅

De akkor leírhatnád ,hogy SZERINTED hogyan kellett volna fogalmaznom. "A gombok az oldal elemben vannak" vagy "A gombok a telefon oldallapján találhatóak"?

Amikor hátlapot veszel ,akkor is úgy adják ,hogy oldallal együtt ,mivel ahogy te fogalmaztál "egybe van öntve" és gombok is járnak hozzá:) Kettőnk közül te vagy eltévedve ,nem én.

Meg jössz azzal,hogy nem nagyon gyártanak cserélhető burkolatút (beleköthetnék ,hogy nem a "burkolatot" szokás cserélni ,hanem az akkumulátort :) ),de ezt senki sem kérdezte.

A kérdésre válaszoltam + leírtam a személyes tapasztalatom.

Te meg belekötöttél. Hadd tudjam már jobban ,hogy mik a tapasztalataim és ne te próbálj okítani

Köszi

2018. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"beleköthetnék ,hogy nem a "burkolatot" szokás cserélni ,hanem az akkumulátort :)"


Felesleges. Vagy te nem javítod/javíttatod, ha szétbarmolod (akár a fent említett módon) a telefonodat? Nekem mindegy.


Hátlap: például - ami eleve kamu, mint már leírtam, rendeltetésszerű használat esetén ez nem forul elő, de sajnos nagy az isten állatkertje...- "A telefon oldalán található gombok adott esetben kieshetnek."


Továbbá az analógiád alapján egy épület padlójának része a plafon, a homlokzat és ki tudja még mi, amihez közvetetten kapcsolódik?



"Hadd tudjam már jobban ,hogy mik a tapasztalataim"

"Ha leveszed a hátlapot és úgy nyomod be a gombokat ,akkor "kiesnek"."


Nagyon komoly tapasztalat. Ha kinyitom a zacskót, és nyomkodom, akkor kiesik belőle a cukor. Döbbenet!

2018. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy.
2018. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A számból vetted ki a szót. Elfogytak volna a dilettáns "érveid"?
2018. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!