Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire lehet használni egy...

Mire lehet használni egy csúcskategóriás okostelefont?

Figyelt kérdés
Telefonvètel előtt vagyok, és az a helyzet, hogy az iphone 8/X, samsung gala s9+, és a huawei p20 között vacilálok. Rettenetesen nehéz kérdés, nem húz a szívem egyikhez sem, (talán kicsit az iphone-hoz mert most is az van, meg mert presztizs), de szeretném a legjobb döntést hozni, ugyan is nem kevés pénzről can szó. Android meg iphone elfogultak ne írjanak, csak tisztàn párttalan “szakértők”

2018. márc. 28. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Arra, amire az "occót"...

Pofázhatsz, irkálhatsz, netezhetsz, kütyükkel batkodhatsz vele...stb...

Olyan a kérdés, mint melyik wc papírt vegyed csak pl 100e vagy 200e-ért:DDD

Majd, ha felnőtt leszel, leesik ez is...talán.

2018. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Végtelenül egyszerű.

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy szükséged van-e rá.

Mi az a dolog amit egy olcsóbb, közép kategóriás nem tudna nyújtani.

Ha csak annyi a kérdés hogy szeretnél egy drága mobilt, abban se tudunk segíteni hogy mi az ami neked beválna.

Ez olyan mint az autónál.

Más kell pizzafutárkodáshoz és más ha tetőfedő vagy létrákkal meg gerendákkal.

Én leírtam magamnak a lényeges tulajdonságokat amire szükségem van és 2 napig olvasgattam a neten, míg megvettem a telómat. Azt tudja amire szükségem van.

Nálam pl. a lista élén az szerepelt hogy vízálló. Nem tudjuk neked mi a fontos.

Talán ha leírod, könnyebb a döntés.

Egyébként ha csak azért választasz a felső kategóriából mert menő, abban szintén nem tudunk támogatni.

2018. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik csúcs mobil,de az S9+ visz mindent.
2018. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Éppen most megyek egyetemre, és számítógép gyanánt szeretném használni munkaeszköznek.
2018. márc. 29. 02:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmivel nem tudnak többet mint egy olcsóbb telefon.

A fiam programozó egyetemre jár, neki szükséges a jó telefon és az OUKITEL K 6000-t vette meg. Azt mondja tökéletes mindenben.

2018. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor a legjobb választás az S9+!Veszel hozzá egy Dex-et és bármilyen usb-s tv,monitorral összekötöd és gyakorlatilag van egy androidos számítógéped!Na ezt csak a Samsung tudja semmi más mobil.Ehhez elég lenne az S8 is mivel onnantól kompatibilis a Dex.
2018. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Veszel hozzá amiket előttem javasoltak és jársz az egyetemre , ezeket meg hordod a zsebedben.
2018. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Büszkélkedésre.
2018. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is a DEX es megoldásra gondoltam. Köszönöm a segítséget :)
2018. márc. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!