Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó a Samsungnak, hogy...

Miért jó a Samsungnak, hogy az új típusokat S8, S9 visszakorlátozza a videófelvételi időt a 4K felbontásnál?

Figyelt kérdés
Az S7 en nekem korlátlan időt adott a 4k videó felvételnél, most megint az S8- nál 10 perc, az S9-nél 5perc...más 4K telókon ( Iphone 7,8, LG, Sony)..stb nincs időlimit a 4k felvételhez, addig veszed amíg meg nem telik a 128 vagy 200 gb os sd kártyád! Szerintem ez mást is zavar, mi van ha én 30 perces videót akarok, ezért veszem meg drága pénzért, a Kamera miatt!

2018. márc. 31. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltelepítesz egy másik kamera programot, pl. kamera +. Nem vészes összeg: 1090 Ft. Vagy keresel egy hasonló, ingyenes programot hozzá.
2018. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:-) pont ez miatt korlátozzák le. Vegyél hozzá plusz programot, amivel lehet időlimit nélkül videózni.
2018. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zabálja az energiát, ezzel koptatja keményen az aksit. Azért akarják visszaszorítani, hogy ne szembesülhenek az emberek azzal, hogy mennyit kopott az akkumulátor egy év alatt. Most, hogy az Apple betette az aksii elhasználtság mérőt a rendszerbe, Samsung is majd erre kényszerül.
2018. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor megveszem ha működik más kamera alkalmazással...köszi.
2018. ápr. 1. 01:12
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Áh, mekkora baromság... Vegyél inkább iPhone 8-at,
2018. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!