Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vagy Samsung galaxy S8?

Iphone 7 vagy Samsung galaxy S8?

Figyelt kérdés

Sokat használom a telefonom.

Főképp az a fontos nekem, hogy sokáig tartson a töltöttsége, és ne lassuljon pár hònap után.

Lègyszi èrvekkel vàlaszoljatok..



2018. márc. 31. 16:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Ill. szeretném kb 3 èvig használni
2018. márc. 31. 16:40
 2/10 anonim válasza:
Jó huzattal, ha nem tolod agyon, kihúzza mindegyik legalább 10 évig (ezt tapasztalatból írom!).
2018. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ipone 7 ha telefonnak akarod használni (kisebb, kényelmesebben hordozható, mindig naprakész szoftver), S8 nagyobb és szuperebb (AMOLED) képernyője kellemesebb médiatartalmak fogyasztásához, könnyeben hegeszthetsz rá csúcsjátékok tört verzióját végtelen kredittel. Ugyanazt az aksi teljesítményt hozzák, mert S8 képernyője sokkal jobban eszi az aksit.


Nekem Iphone SE-m van, ma jelent meg az a firmware, ami mutatja az aksi kopását, 11 hónap után 97%-os az aksija.

Sony Z2-met féltéglának éreztem, nyáron farmerzsebben kényelmetlen volt, Iphone SE-t meg észre sem veszem. Persze ez TELEFON, nem pedig egy napi sok óra médiafogyasztásra is kényelmes telefon-tablet öszvér.


146.8 x 73.3 x 8.2 mm (Sony Z2)

148.9 x 68.1 x 8 mm (Samsung S8)

138.3 x 67.1 x 7.1 mm (Iphone 7)

123.8 x 58.6 x 7.6 mm (Iphone SE)

2018. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy.


Mindkettő jó vétel.


Bár lehet az S8-at venném, nagyobb a kijelző, sokkal magasabb felbontás.


Ram is sokkal több.


Mondjuk.

2018. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én az S8-at választanám frissebb modell.A régebbi Iphone-okat hivatalosan is beismerték,hogy szándékosan szoftveresen lassítják ez miatt a felhasználók már több millió dollárral perelték be a céget.Hiába veszel egy új Iphone 7-et az már régebbi modellnek számít.Egyébként nem is ezért választanám az Iphone-t.A Samsung-nak sokkal több olyan funkciói vannak amit az Iphone nem tud csak egy pár példa ami nekem fontos.

-Dex

-vezeték nélküli töltés

-ip 68 (teljesen víz és por álló)

-bővíthető memória

-Samsung smart termékekkel kompatibilis legyen.

Nekem az S8+ teljesen kihasználva (állandó wifi vagy mobilenet-el) max 1.5napig birja az aksi...megjegyezném pont a SuperAmoled panel takarékos csak a hátránya,ha full fényerőn használod mindig akkor hajlamos a beégésre.

2018. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen S8.
2018. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem S8am van mar egy éve.

Tökéletes pedig allandoan használom.

2018. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is go dolkoztam ezen amikor telefont akartam venni,akkor meg nem volt se s8 se iphone 7 CSAK IPHONE 6 ES S7 en mindenkeppen a samsungot ajanlanam enis az mellett dontottem sokkal tovább birja,nagyobb a kijelzője,az iphone nem androidos ezert sok sajatos beallitasa van de ugy is te dontesz:D bocs az ekezetek miatt
2018. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne vegyel samsung galaxy s8 telefont! Felejtsd el! Lassan egy eve nem birtak megoldani a bluetooth problemat. Akadozik mint az isten.

Normalisan se tv, se soundbar, sot, semmi! Semmit nem tudsz osszekotni, mert folyamatosan akad. Irtam supportnak, meg ujra is telepitettem, jart szervizbe, olvasom neten, hogy ez altalanos problema.

Bazz. Veszel 250 ezerert egy kiba telefont, valahogy elvarnad, hogy mukodjon. Nos ez nem teszi!

Keruld messzire.

Mondom ezt ugy, hogy galaxy s3-tol mindegyik szeria megvolt. De ezt elbaxtak.

2018. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nekem S8-am van és azok is kifogástalanok amiket felsoroltál.

2018. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!