Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszú záridős fotózás iPhone-...

Hosszú záridős fotózás iPhone-nal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a fényképezőgépem képstabilizátora megadta magát és így nem tudok többé hosszú záridős képeket készíteni vele, így arra gondoltam, hogy a telefonomat használnám erre a célra. Sajnos az alap szoftver nem képes arra, hogy manuálisan állítsak be értékeket a fotózáshoz (Apple iPhone 5s / iOS 10.0.2). Ismertek esetleg olyan alkalmazást amivel lehetne a Shutter-speed-et állítani esetleg több másodpercre is? Eddig ami alkalmazásokat kitaláltam nem olyan elven működtek mint egy DSLR gépnél, utólag mossa el a képeket, nem tetszik.

Ebben kérném a segítségeteket. Ha ismertek vagy használtatok olyan alkalmazást ami képes hosszú záridős képek készítésére kérlek osszátok meg velem.

A segítséget előre is köszönöm, a segítőkész válaszokat felpontozom!



2018. ápr. 2. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár már rég használtam, de szerintem töltsd le a Musemage appet és lehet, hogy lesz ilyen lehetőség benn. Egy próbát megér! :)
2018. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásodat, ment a zöld kéz! Jó kis alkalmazás, hasznát fogom venni, sok hasznos funkció van benne, de sajnos 1/2s záridő alá nem tud menni.
2018. ápr. 2. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
ebben az iPhone-ok nem olyan jók, az X-et is csak 1/4 s-ig lehet állítani, ezen felül minden alkalmazás csak szoftveresen rakja egymásra a rétegeket.
2018. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásodat, neked is ment a zöld kéz! Utánaolvastam a dolgoknak egy kicsit és tényleg így van ahogy írtad. Kár, pedig szép képeket lehetne csinálni.
2018. ápr. 2. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!