Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassúl be a telefonom...

Miért lassúl be a telefonom ha felrakom töltőre?

Figyelt kérdés

Van egy Huawei P8 Lite (2016) telefonom ,kb fél éve vettem és tök szépen fut minden,de amikor rádugom a töltőre borzasztó lassú lesz...

Nem tölt be dolgokat,ha írok akkor is másodpercek telnek el míg látom mit írtam...

Ez max fél óráig van így ,aztán "hozzászokik" a töltőhöz és minden oké.

Tudom,hogy töltés közben nem kellene használni,de hát nem mindig tudok várni másfél-2 órát mire feltölt ..



2018. ápr. 3. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt csinálja az s8+ de csak a chrome böngészőnél de csak néha, más programnál nem produkál ilyen lassulást még más típúsú böngészőnél sem
2018. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van ra megoldas?

Egyebkent most,hogy leirtad teny ,hogy altalaban nekem is megvan nyitva a chrome,mikor tapasztalom.

2018. ápr. 3. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem találtam rá megoldást, de csak a chrome csinálj, azt kikapcsolom mmint a futó programokból és a samu sajat böngészőjét használom addig
2018. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg annyit az észrevetelhez, hogy olyankor lassabban tölt, jobban melegszik a keszülék forrósodik inkább, és gyorsabban merül, pld 45 perc youtube alatt 10% ot ami maskor 2 max 3 % merulest okoz, ujrainditas megoldotta s problémát most
2018. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2018. ápr. 3. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
#1.Nekem is S8+ van,de ezeket a hibákat nem csinálja.
2018. ápr. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 örülj neki lehet h az enyem csak hamisitvany
2018. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!