Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fognak még gyártani olyan...

Fognak még gyártani olyan telefonokat amiknek a képernyőátmérője 5 col alatti, vagy innentől csak tepsi telefonok lesznek?

Figyelt kérdés
Feladta a küzdelmet a Sony Xperia Z1 compact telefonom és újat kellene vennem, de mindegyik annyira nagynak tűnik. Tudom, az Apple még gyárt kisebb telókat,csak sajnos nagyon drágák.
2018. ápr. 6. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyártanak és vannak is, legalábbis samsungból csomót láttam mindenfelé... de gondolom mindenféléből gyártanak kisebbeket is, nem mindenki szereti a tepsi telefonokat, rossz helyen keresel.
2018. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
főleg Sonyt és Huaweit néztem, a Samsung telókat annyira nem szeretem. És ezek mind 5 col vagy a felettiek voltak, egy kisebb fajta volt a Sonynál 160 ezerért.
2018. ápr. 6. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:

pedig biztos gyártanak ők is kisebbet is...

:) Csak keresd máshol. Nem tudom hol nézted, ha faluban laksz vagy kisvárosban, akkor nézz szét emag/mall/alza .hu -n.

2018. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Media Markt illetve Vodafone oldalán néztem. sehol sincsenek kisebbek. Samsungból is csak egy van , az A3.
2018. ápr. 6. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Most már ezek jönnek amúgy.


Figyelj, most már az 5,5-es is kicsinek számít.


Amik mennek az az 5,8 vagy 6-os kijelzők.

2018. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az idei telefnok, nak a kijelző mérete nőtt ugyan, de a ház méret nem. A kijelző-test arány sok új készüléknél, már eléri a 80%ot, tehát próbálgasd őket kézbe... a kijelző sokkal nagyobb lesz, de közben kényelmes is.

Pl. Iphone 6-8ig 4,7colosak a kijelzők, de az új iphone X-nek már 5,8col, viszont a telefn maga ugyan akkora maradt, csak épp az egész előlap egy kijelző lett. :) Mostmár minden gyártó ebbe az irányba mozdul, tehát idők kérdése, mikor kezdenek el kisebb kategóriába is ilyeneket gyártani.

Első középkategóriás telefonok nem rég jelentek meg ebben a stílusban Huawei P20 lite, Samsung A8... lassan jönnek a még kompaktabbak kategóriák is....

De ha mindenképp egykezes telefont szeretnél, tudom ajánlani az Ihonr SE-t.... elég erős ahhoz, hogy még pár évig jó legyen és elég “öreg” hogy jó árba csússzon... ( Tipp: ne a Media marktba meg ilyen helyeken nézd az árakat, mert 15-20%-al drágábbak a telefonok, keresgélj webshopokban a neten)

2018. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2018. ápr. 11. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!