Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 4X (32GB) mobilte...

Xiaomi Redmi 4X (32GB) mobiltelefon jó szerintetek?

Figyelt kérdés

Jelenleg Samung Galaxy J3 telfonom van, amit ajándékba kaptam anno. Nem felel meg az igényimnek a 8GB memória miatt, sőt nem látja az SD-t sem (nem lehet megjavítani), úgyhogy úgy döntöttem hasonló árkategóriában a Xiami Redmi 4X mindenképp jó választás lenne. A kamerát kritizálják többnyire, hogy nyilván nem egy Samsung minőség, sem a kijelző, de a tárhely miatt sokkal jobban megérné nekem, mint a többi meglehetősen túlárazott 32 GB-os Samsung. Meg persze a másik dolog, hogy 5"-os képernyőnél nagyobbat nem is nagyon tudnék használni, elég pici a kezem.


Ha szerintetek van hasonló áron jobb telefon szívesen meghallgatom a javaslataitokat! :) Előre is köszi!



#mobiltelefon #Samsung #xiami redmi 4x
2018. ápr. 8. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemigen van ennél jobb telefon ennyi pénzért.

A kijelzője is jó, bár aki amoledhez szokott annak biztos furcsább. A kamera is hozza a kategória átlagot.

2018. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az elején kapacitív kijelzős Samsungom volt, szóval szerintem nem lehet rosszabb annál. :D
2018. ápr. 8. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Remek készülék ebben az árkategóriában. (7 hónapos tapasztalat)
2018. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

kapacitív kijelzős Samsungom volt, szóval szerintem nem lehet rosszabb annál. :


Ebben is kapacitív kijelző van. Mint ahogy az elmúlt 6-7 évben megjelent érintős telefonokban is. Ez az érintés érzékelés technológiája.

2018. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van. Fél éve van meg. Eddig egyszerűen nem találtam benne hibát.


Egyedül az 5 gigás wifit hiányolom belőle.

Illetve a kamera sötétben elég gyenge képet csinál.

2018. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es: igazad van ebben, de én nem erre gondoltam, hanem arra, hogy a Redmi képernyő típusa kapacitív IPS. Ami nem Super Amoled és nem Gorilla Glass.
2018. ápr. 9. 00:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó telefon, bár akkor már inkább Redmi Note 4-et vennék. A kamerától nem kell csodát várni, de használható, amire a legtöbbeknek kell. A kijelző korrekt teljesen, de persze nem olyan, mint az amoled.
2018. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!