Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csúcskategóriás okostelefon...

Csúcskategóriás okostelefon sokkal olcsóbban?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy csúcskategóriás okostelefont lényegtelen hogy milyet. Hivatalosan 200ezer ft-ba kerül most de GSM boltokban 160ezer. Természetesen újonnan! Olvastam neten hogy Áfacsalás meg a gyartói garancia ugrik csak bolti van. Iphonet már vettem régebben azt cserélték is garanciában még anno azaz azt GSM boltban vettem olcsóbban és felküldtem Pestre és cserélték gariban az Icentre-ben. De jelenleg androidos telefont szeretnék. Az a kérdésem hogy valaki normálisan a valóságot el tudná magyarázni hogy miért olcsóbbak a GSM boltokban a telefonok? Tulajdonképpen ha ott veszek telefont azt a törvény bünteti vagy nem értem ezt pontosan hogy azokban mi a hiba. Esetleg van valami gyártasi szépséghibájuk? Tulajdonképpen személy szerint ugy látom hogy nem lehet nagy gond velük mert sok boltjuk van és ugyan úgy kell nekik engedélyek és azért nem pult alol árulnak. A jogszabályok rájuk is vonatkoznak úgy tudom. Szerintetek? Válaszokat előre köszi.

2018. ápr. 6. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Legtöbb GSM mobilt a gyártó nem javítja, csak maga a bolt vállal rá garanciát.. Mit nem lehet ezen érteni?
2018. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
2018. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
88%

Nincs boltjuk, azzal egy csomó pénzt spórolnak.

A garancia jóval szűkebb (nem gyártói).

2018. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valamivel normálisabb válaszokra számítottam. Az hyeség hogy nincs boltjuk mert annyi van nekik mint a nyüvek! Abban a városban ahol én élek van vagy 6-7 üzletük.
2018. ápr. 7. 07:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Piac gazdaság van , annyiért adja amennyiért akarja mindenki.
2018. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A bolt és az átvevő hely nem ugyanaz.

Ezekben csak átveszed, esetleg pár kiegészítőt vehetsz hozzá.

2018. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!