Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan győznél meg valakit,...

Hogyan győznél meg valakit, aki csak telefonálásra használja a telefonját, hogy vegyen magának okos telefont?

Figyelt kérdés
Messenger, viber-t leszámítva.

2018. ápr. 9. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha nincs rá szüksėge, teljesen fölösleges lenne neki.
2018. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az embered okos, akkor a telefonjának már nem kell okosnak lennie, ha csak telefonál rajta. Okos ember nem költ olyanra, aminek semmi hasznát ne veszi (nem anyagi haszonra gondolok, hanem pl. van nekem ilyen, mert ettől vidám a lelkem.)

Nekem van okos telefonom, használom is, de nagyon olcsón jutottam hozzá, függő, s legkisebb díjcsomagom van.

Háromszázezres okostelefont akkor sem vennék, ha a havi jövedelmem milliós összeg lenne.

2018. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké, de lehet, hogy jó hasznát venné az okos telefon valamelyik funkciójának.

pl.: menetrend keresés ha nincs gépközelben

2018. ápr. 9. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen problémákat is meglehet oldani okos nélkül. Gondold el, okosteló előtt is volt élet. Aki akkor boldogult, boldogul most is. Én is ismerek egy pedagógust aki nem akar megválni a jó öreg nyomógombodtól.
2018. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem tudnál meggyőzni. Van telefonom, nekem a buta is megteszi. Pontosan arra jó, amire feltalálták: fel lehet hívni a másikat (röviden!). Én pl. a buszon, metrón olvasok, és nem meredten bámulom a telefonomat.
2018. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha neki így jó, akkor azt el kell fogadni. A legtöbb, amit tehetsz, hogy megmutatod neki, miket csinálhat a telefonon. Ha érdekli, úgyis belemegy, ha meg nem, akkor nem szabad erőltetni.
2018. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És miért vegyen magának, ha eddig nem akart? A Tek-et is ráhívod, ha nem vesz végre egyet? Csak telefonáláshoz tényleg a legjobb egy öreg Nokia :)
2018. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!