Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az árát az iphone 7...

H@jn@lk@ kérdése:

Megéri az árát az iphone 7 plus? Már egy éve megjelent ugye, és kíváncsi vagyok megéri-e megvenni.

Figyelt kérdés
Nem túl kicsi az akksija? És jó a kamerája? Nem lassult be? Aki androidról váltott az megbánta?
2018. ápr. 15. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Én pont az akkuja miatt nem vennék ilyet, nem bir ki egy napot sem.

No meg az ára miatt se éri meg.

2018. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

“Én pont az akkuja miatt nem vennék ilyet, nem bir ki egy napot sem.“

Áruld el, ha nincs ilyen telefonod, akkor honnan veszed, hogy mennyit bír? Hogy mondasz véleményt valamiről, ami életedben nem volt a kezedben?

2018. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Miért de komolyan egy s7 vagy s8-as samsung az mennyit bír?


Ok ha nem 1 akkor 2 napot, király.


Amúgy jó még az iphone 7, de ha van pénzed plus-ra akkor jobb lenne szerintem egy sima iphone 8.

2018. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy napig vígan elmegy szinte max, vagy max közeli fényerőn, mobilnettel, wifivel. Kamerája faxa. Nem lassult be( ha lassulna ki lehet kapcsolni) Androidról váltottam nem bántam meg. iPhone 7 Plus tulaj
2018. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is átlag felhasználással simán elvoltam vele 1,5 napig...szóval bőven jó üzemidőben a 7 plus. kamerája is jó egyébként, arra sincs panasz.


a többi pedig szubjektív. a lassulás is. ha valaki csak facebook-ozásra használja, akkor nem fog érzékelni lassulást, de azért aki hardcore user, az lehet már most azt mondja, hogy bizonyos esetekre neki már kevés az a hardver.

2018. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!