Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elutaltam az årát de nem...

Elutaltam az årát de nem küldi a telefont. Mitėvő legyek?

Figyelt kérdés
Mår 2 hete. Vissza is igazolta a pénz megérkezését de csa hiteget.

2018. ápr. 16. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Honnan rendeltél milyen készüléket, és hogyan fizetted ki (bár ezt6 írtad, h átutalással, de azért megkérdezem még egyszer)?
2018. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Én feljelenteném, csatolva a feljelentéshez az elutalásról szóló elekronikus bizonylat nyomtatott változatát, mint bizonyítékot.
2018. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%

Biztos valami használt vacakkal verted át magad.

Nem tanuljátok meg hogy használt gatyát se veszünk.

2018. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Elutaltam az årát de nem küldi a telefont. "


A nyakam rá hogy 20 ezer alatt van az ára. 20 ezer a szabálysértési határ.

Ha fel is jelented, nem csinálnak vele semmit.

Így jártál.

2018. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
H i gy utaltad el? Mennyit? Hol vásároltál? Külföld vagy magyar?
2018. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kapcsolatban vagy vele és felveszi a telefont, ha hívod vagy visszaír ha írsz neki. Fenyegesd meg, hogy megteszed a feljelentést, ha nem utalja vissza. Adj neki pár napot, ha nem utal tedd meg.
2018. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Jártam már így sajnos.Mindegy mennyivel vert át a zsaruk nem foglalkoznak vele.De ha mégis,a pénzt ők akkor sem fogják visszaszerezni Neked.Azért jelentsd fel mert ha több embert is átvert legalább annyi hogy megszorongatják kicsit.Ebben az országban a csalók nagyon jól tudják hogy minimális az esély hogy rácsesznek.Ezért csak kiröhögnek ha feljelentéssel fenyegeted őket.A legtöbb ember meg fel sem jelenti őket pont ezért.Hogy úgysem lesz belőle semmi.
2018. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Jófogáson illetve vaterán soha nem szabad előre utalni mert átvernek. Azt a pénzt elbuktad sajnos.
2018. ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

Hülyeségeket irtok itt, inkább előre utalással történik a vásárlás.

Inkább ilyen dolgokat mint használt telefon nem szabad venni sehogyan sem. Még akkor sem ha ott átnézem, mert nem véletlen adják ezeket el.

2018. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy utánvét, vagy paypal. Előre senkinek semmit.

A paypal ilyenkor nagyon hamar visszaadja a pénzt, aztán leveri az illetőn, rosszabb esetben megszünteti az illető paypal (és a a licit ebayen volt, akkor azt is) fiókját.

2018. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!