Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Chateléssel kapcsolatosan van...

Chateléssel kapcsolatosan van egy újítási ötletem. Eléggé érdekes s kreatív lenne ez a dolog szerintem. Mi a dolgom ilyenkor?

Figyelt kérdés
Hova küldhetném el az ötletem? Milyen e-mail címre?

2018. ápr. 17. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
kutyatnemerdekli@gmail.com
2018. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Inni egy sört.
2018. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Én nem is értem mit akarsz...
2018. ápr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Ahová, csak szeretnéd.
2018. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapíts egy céget, fogadj fel programozókat, járj utána, miképp lehet levédetni a szellemi terméket. Kell hozzá párszáz millió, aztán reménykedj, hogy ha tényleg jó az ötlet, akkor nem tud megkerülni téged valamelyik nagyobb cég, nem koppintja le, és nem mész csődbe. Ha viszont szerencséd van, és felfut a dolog, akkor kell eladni, amikor megvennék, mert az ilyen számítástechnikai nagy ötletek ritkán élnek tovább pár évnél.
2018. ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!