Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon folyton kiírja: "A...

A telefon folyton kiírja: "A Beállítások alkalmazás sajnos leállt" Már csináltam gyári beállítást, mégis kiírja, emiatt szinte semmit nem lehet rajta csinálni, beállítások menüt is egyből bezárja. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 11:17
 1/2 anonim válasza:

Ez érdekes, nekem is ez a problémám pár napja, én is épp ki akartam írni a kérdést, csak észrevettem, hogy már van ilyen.

Tudom ugyan használni a telefont, de elég idegesítő, hogy folyton felugrik az ablak. Próbálnám törölni a gyorsítótárat, hátha az segít, de persze azt sem tudom, mert azt is a beállításoknál kell, meg persze semmit sem tudok beállítani, mert rögtön leáll.

Bocs, hogy így a te kérdésed alá írtam a problémámat, kedves Kérdező, de én is bízom benne, hogy valaki tud segíteni :)

2018. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem most érdekes módon jó lett, nem tudom mit csináltam vele, pl nem tudom nem-e függött össze a Sim kártya nyílásokkal. Kiszedtem a sim 1 nyílásból a kártyát, csak a másodikban hagytam, és utána kezdte el ezt csinálni a telefon, mikor valami adathasználat beállítást hozott fel, és utána folyton elkezdte, most beraktam vissza a másik simet, így 2 van benne, és újratelepítésnél nem írta ki. Érdekes mondjuk ez, de lényeg hogy jó lett, mert már megőrjített :D
2018. ápr. 21. 04:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!