Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most van elsőnek előfizetéses...

Most van elsőnek előfizetéses telefonom, és amennyiben én a mostani telefonomat megtartanám, és hoznák ki egy másikat amit nem én használnák, akkor az is előfizetéses lenne?

Figyelt kérdés
Telekomtól kaptam egy olyan ajánlatott amit elfogadtam mivel számomra előnyös, én eddig mindig feltöltőkártyás voltam, és most váltottam előfizetésre, és van rá mód, már most hogy kihozhatok egy másik telefont, viszont amennyiben így tennék úgy azt a másik telefont nem én használnám, a kérdésem pedig az lenne hogy az a másik telefon is előfizetéses lenne e vagy sem, vagy mondjuk a családtagom akinek szánom a telefont az ha belerakja a saját sim kártyáját ami feltöltő kártyás úgy tudná e használni a telefont mint feltöltőkártyás telefont ?
2018. ápr. 19. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A TELEFON nem előfizetéses.

Max függőségben szenved.

2018. ápr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!