Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire kijön az iPhone 9 mennyir...

Mire kijön az iPhone 9 mennyire fog lecsökkenni az iPhone 8 ára?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy most veszek egy iPhone 7-et, mert a mostani telefonom teljesen le van lassulva, viszont eszembe jutott, hogy várnom kéne, mire kijön iPhone 9, és akkor talán az iPhone 8 ára lecsökken annyira, mint most amennyi az iPhone 7

2018. ápr. 19. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ehhh erre nem is írok semmit
2018. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában egy százassal megy lejjebb. De a következőt valószínűleg nem kilencnek fogják hívni, figyelembe véve, hogy van tíz (X). Bár az árán ez nem változtat, úgy százezerrel olcsóbb lesz az előző.
2018. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem, hogy a 100 az elég sok lenne... Nekem úgy tűnt, hogy ha jön egy új generációs, akkor az lesz nyilván a legdrágább, és alatta az árak maradnak, csak a készülékek cserélődnek. Tehát pl. a 8-as mostani ára az korábban a 7-esé volt. Tehát ha jön mondjuk egy 9-es, akkor a 8-as alap modell kb. 200 körülre várható (a mostani 250 környékéről). A 7-es, vagy a 6s (vagy mindkettő) kihullik a kínálatból.


Ebből az jön le, hogy igen, ha jön egy új modell, akkor a 8-as ára a mostani 7-es árában várható.

2018. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!