Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs hely a telefonomon?

Miért nincs hely a telefonomon?

Figyelt kérdés

Adott egy Galaxy A5 2016 16gb és nincs rajta semmi hely max 300mb. Na most minden kép meg alkalmazás foglal nagyjából 4,3 gb-ot. Hova tűnik el egy csomó hely? Nem hiszem, hogy az android 11-12gb-t elenne..

Mit lehet ezzel kezdeni?



2018. ápr. 19. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Maga az android elvan jóval kevesebben is, viszont az alkalmazások, amikkel telepakoltad a telefonod, azok már zabálják a helyet dögivel.

16GB-os telefonon eleve rossz ötlet ennyi képet tárolni, mentsd le máshova, és örülj, hogy ekkora tárhelyen egyáltalán használni tudod a telefont.

2018. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
Hihihi, 16GB-os telefont vettél?
2018. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém csak 8gb-os, viszont nem egy mai gyerek már. Az android alapból 4gb-ot megeszik, a többi az alap alkalmazásokra megy, így nem is tudok letölteni semmit már. Hiába vettem 16 gb-os sd kártyát, nem oda rakja az alkalmazásokat.
2018. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lemented ami kell, majd gyári alapbeállítás
2018. ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Néz utána, hogy vannak e olyan fölösleges mappáid, amik adatokat tárolnak, mellesleg a DCIM mappában van egy olyan mappa, hogy ".thumbnails" oda menti le a bélyegképeket és egy ugyanilyen nevű fájlt. Az akár több gigás is lehet, de hiába törlöd újra regenerálódik. Ha teheted az adatokat/képeket/videókat az SD kártyára helyezd át. Általában a játékok/alkalmazások foglalják a legtöbb tárhelyet.
2018. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Reaper 666 válaszát szeretném azzal kiegészíteni, hogy:


Ha a "DCIM" mappából töröljük a ".thumbnails" mappát, majd ugyanott létrehozunk egy fájlt ugyanezzel a névvel, akkor nincs többé kép előnézet generálás és tárolás.


Valamint a kérdezőnek:

Tölts le egy "SD Maid" appot (vagy a pro változatát) és takarítsd ki vele a szemeteket.

2018. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nkm samsung galaxy j6 van masfel eve, viszont a rendszer mar 30,6 GB-ot foglal el 32 GB-bol, igy alkalmazasokra mar alig marad hely. a kepek az SD kartyan vannak. Valaki vm tipp h mit tudnek csinalni, h tobb helyem legyen?
2020. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a 7es vok, miutan irtam, 9korul teljesen betelt a telefon, 32bol 32 GB volt hasznalatban. csinaltam bisztonsagi mentest, atmasoltam a kepeket az SD kartyara, utana nyomtam egy gyari beall. visszaall. Mindent vissza tudtam masolni ra, hatterkepet, nevjegyeket, alkalmazasokat, mindent visszaallitott, KIVEVE a kepeket :( ... igy elveszett kb 1000 kepem, de sebajjj...am fele, vagy tobb mint fele szabad lett, pedig minden ugyanugy van, kiveve a kepek
2020. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!