Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z5 márkájú telefon...

Sony Xperia Z5 márkájú telefonról vélemény?

Figyelt kérdés
Olyan információk érdekelnének mint pl. Azt olvastam az első kamera 5 mp-es és az nem túl kevés? Mármint a hátsó 23mp és arra lennék kíváncsi, hogy az első kamera mennyire csinál éles és jó képeket. Meg az általános dolgok mennyi ideig bírja az akkumulátor, egyszerűe a használata, stb.

2018. ápr. 20. 16:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Telefont szeretnék vásárolni és eddig ez az ami tetszik és árban is megfelel, ezért kellenének személyes vélemények, tapasztalatok.
2018. ápr. 20. 16:05
 2/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes telefon! Nyugodtan vedd meg!
2018. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Karcsú az akkuja nagyon.
2018. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

AZ első kamerának elég az, minek lenne nagyobb ha csak szelfire kell.

Ennyi pénzért a 3/32 Gb is kevés. Az akku az tényleg gyenge.

50 ezerért ma már 4/64 Gb, 4-6000 mAh akkut adnak.

2018. ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezért félek én is a vásárlástól, mivel ahoz képest hogy 2015-ös telefon ezért az árért ma már egy 2017-est simán veszek, ami lehet teljesítményben jobb lenne mint ez. Tetszik maga a telefon de én is kevésnek találom az akkumulátor üzemidejét és az első kamera minőségét.
2018. ápr. 21. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
internet...... olvasd el a leírásokat.... Meg itt az oldalon a 10 ezer sonys kérdésekre adott választ... 14 %
2018. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az interneten kaptam információkat több oldalt is végig olvastam. De én a személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi nem arra hogy gyárilag mit tud a telefon. Ahogy hadználódik gyengül. Személyes vélemények érdekelnének, amik kicsit tisztázná a kételyeim.
2018. ápr. 23. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy xa2-t ha ennyire probléma az 5mp előlapi kamera.. Az s7en is az van,megis mennyi embernek van? De ott az xa2 két előlapi kamerával az egyik 16 mp-es és auto fókuszos
2018. máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az XA2 elég borsos ára van a oénztárcámnak. A Z5 meg bele fér a keretbe.
2018. máj. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!