Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a telefonról? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Egy Xiaomi Redmi 4X megvételén gondolkozom.

Itt van maga a telefon.

[link]



2018. ápr. 23. 17:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
28%
Xiaomi xddd inkabb vegyel valami normalisat ha mar penzt adsz ki.
2018. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
2 éve van páromnak xiaomi, nekem bluboo-kimondani is vicces, de azonos tudású, agyon reklámozott készülékeknek a felébe került. Viszont nincs gondunk vele.
2018. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nézz szét az eustock-nál is.

Már jobbakat lehet itt kapni.

2018. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem ez a 4X jobban tetszik, mint az 5A. :)

Nemcsak kinézetre. :D

2018. ápr. 23. 18:49
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ne hallgass azokra akik azt mondják vegyél jobbat mert ennél nincs jobb. Háromnegyed éves tapasztalattal mondom hogy a 4X a legjobb. Sőt keress rá a www.mobilarena.hu ra ahol szakvéleményt is olvashatsz. Sokkal többet tud mint néhány túlárazott Samsung. Szerintem néhány IPhoneon is túltesz. VEDD MEG NYUGODTAN.
2018. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem hiszem.


Kár hogy a fél országnak xiaomi van, amúgy nekem is volt egy 4x.


Csak ajánlani tudom.


Most egy Xiaomi Note 4-et használok, 64 Gb-ost.


Bárki bármit mond teljesen rendben van a xiaomi, most amit mondanak hogy 3 év és dobhatom ki na és akkor mi van, amúgy is vennék újat.

2018. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Megéri, de minimum a 3/32 Gb-ost vedd meg szerintem! Nekem is ilyenem van fél éve. Azt nem mondom, hogy nem voltak vele gondjaim az elején, de mostmár kezdem megszeretni. A hibái ellenére sem cserélném el semmilyen más márkájú, hasonló árú telefonra. A bika akksi pedig megfizethetetlen!
2018. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítő, és biztató tényeket a telefonról. :D :)
2018. ápr. 23. 21:13
 9/12 anonim válasza:
86%
Szia! Nem is egy nagyon okos telefonokkal is foglalkozó személytől hallottam a Xiaomit. (Android programozást tanultam, tőlem sem áll messze.) Véleményünk szerint a xiaomi megcsinálja az iphone telefont, android rendszert telepít rá, és eladja sokkal jobb áron. 2 kamera iphone-on 600 ezerért? 2 kamera xiaomin negyedéért.
2018. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy javaslat, ha ilyen telefont veszel: ha gyárilag 8-as főverziójú MIUI-val kapod a telefont, semmiképpen se frissítsd 9-esre, mert le fog csökkenni az üzemidő! Én megtettem sajnos és tapasztalom... Fél éves a telefonom, úgyhogy szinte kizárt, hogy az akksival lenne gond. Amúgy a Mobilaréna fórumán többen is írják, hogy szintén ugyanez a gondjuk.
2018. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!