IPhone X megeri?

Figyelt kérdés

Jelenleg is iPhoneom van de majd lassan szeretnek egy ujat

és nagyon tetszik a 8 a 8plus sajnos nem fér el a kezemben de ezvan

szerencsés helyzetben vagyok mivel nekem a szuleim tudnak is finanszirozni viszont nemtudom hogy megeri e az iPhone X?



2018. ápr. 26. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is tudják finanszírozni amire ugye rohadtul nem kiváncsi senki, ahogy arra sem hogy a te szüleid mennyire tehetősek.

Nálunk van a családban, de nekem nem kéne az biztos.

Nekem még a sima 6 van de ha választanom kéne akkor 8 plus vagy valami teljesen más fajta telefon.

2018. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt a tényt mindössze azért jeleztem mert ha nem jeleztem volna jönnének ezek; “jaj miért kerded ugyse tudod megvenni stb stb”

ha annyira fel akartam volna vágni vele látható lenne a nevem:)) de te se vagy okosabb mivel te is kozolted neked is megtehetnék és ez tenyleg rohadtul nem erdekel senkit és nem kapcsolódik ide

koszonom.

2018. ápr. 26. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Teccik'? Csillivilli? Ájfón? Cukcsimukcsi űbermenő? Persze, hogy megéri, mert akkor neked ájfónikszed lesz.
2018. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem te veszed , akkor nagyon megéri.
2018. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De ba***meg én véleményt kertem rola nem rosszindulatú kommenteket:))

faj nektek vagy mi a probléma?

2018. ápr. 26. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Leírták már okoska, amit nem te fizetsz az MEGÉRI!!!!

Érted?

2018. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Vegyél olyat, amire van pénzed, ne anyucit meg apucit húzd le.
2018. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért jó így lehúzni faterékat? Én is telót akarok venni, mert beszart a mostani, de nyáron elmegyek diákmelóra és megveszem az árban megfelelőt. Egyébként lehet nem így van, de többnyire, ahol könnyen jön valami, ott nem vigyáznak rá (persze van ellenpélda, de az ismerettségi környezetemben be van szinte mindnek törve a kijelzője).
2018. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!