Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok be jelentkezni...

Miért nem tudok be jelentkezni az apple id val a telefonomba?

Figyelt kérdés
azt írja " ezzel az apple id val nem lehet feloldani az iphone ját " Néztem az apple oldalát végig csináltam mindent. Új jelszót kértem be tudok lépni neten minden. Egyik eszközömön csináltam egy vissza állítást mert nem volt jó, és most nem enged aktiválni , be sem tudok lépni . A másik eszközön, be van jelentkezve de nem tudok alkalmazást frissíteni az app storbol mert az írja , hogy " az apple ID-ja le van tiltva ". mit tudok csinálni?

2018. ápr. 28. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt a tavasz...szaporodnak a talált iphoneok.
2018. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem talált iphone ....
2018. ápr. 28. 14:46
 4/8 A kérdező kommentje:
1. nem is értem minek küldöd ...
2018. ápr. 28. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:

"az írja , hogy " az apple ID-ja le van tiltva ".


Melyik szót nem érted?

2018. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem kell irni ha ilyen bunkó vagy ... le írtam h már meg csináltam kértem új jelszót gépen neten be is tudok lépni az i cloudba de a telefon nem lép be .. kötekedni meg lopással vádolni nem muszáj ... egy ütött kopott iphone 5 ről beszélek nem loptam ..--.-
2018. ápr. 28. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:

"egy ütött kopott iphone 5 ről beszélek nem loptam."


Ricárdó te vagy az?

2018. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
radics peti haverja vagyok :D
2018. jún. 21. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!