Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak várjak megint vagy...

Csak várjak megint vagy vissza lehet valahogy állítani?

Figyelt kérdés

Szóval elég sűrűn használom a youtube-ot. Használom az alkalmazást és a böngészőben is használom, mert van amit az egyiken meg sem mutat... a másikban meg ott van.


Töröltem a böngészőben minden előzményem és csak az alkalmazásra volt időm, így a google-t nem használtam. (Nem tudom mennyi ideig)



Aztán lett időm, beírtam böngészőbe .com-mal és teljesen máshogy dobta be, még az is ott volt, hogy hányan nézték meg a listáim. (Meglepődtem, hisz nincs is feliratkozóm és kiváncsi lettem) aztán rányomtam fölül a kék vonalra (félremyomtam) így az asztali verzíóra váltott, arra ami előtte is volt.


2018. ápr. 28. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
és akkor most tulajdonképpen mit akarsz visszaállítani?
2018. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, ahogy leírtad. De mit kérdezel?
2018. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:DDD

Pedig leírtam. Fekete vastagon ki is emeli. A böngészőben 2 féle képpen lehet bejutni a youtub-ba...van egy (*fent írom tök más) és azon belül az asztali verzióra lehet váltani.

Na nekem az a tök más kell, az asztali verzió előtt.

Amit akkor kapsz mikor először beírod a böngészőbe.


Ha bonyolult lenne röviden.:

Beírtam én is (www.youtube.com) bedobta és azon belül állítottam asztali verzióra csakhogy vissza már nem lehet menni.

2018. ápr. 29. 00:36
 4/8 A kérdező kommentje:
De végülis tökmindegy, ha nem lehet vissza menni, mert a tabletemen tudom használni azt a verziót, ami kéne a telómra, mert az van mindíg nálam...ez csak egy +kényelmi szempont nekem...
2018. ápr. 29. 00:40
 5/8 A kérdező kommentje:
De legalább kaptatok zöldet, nem mentek el üres kézzel.
2018. ápr. 29. 01:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A lap legalján "Mobil verzió".


(Ha jól értem, hogy mit is akarsz...)

2018. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, az egyből az alkalmazást dobja be, ami mindenkinek le van töltve :) nekem meg google-be kéne vissza lépnem.
2018. ápr. 29. 09:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem megkérdezi, hogy miben nyissa meg. Rányomok a Chrome -ra és kész.


Töröld a Youtube app alapértelmezettségét az alk. kezelőből.

2018. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!