Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két hete beleesett a rötyibe...

Két hete beleesett a rötyibe az iPhone 5S-em, akkor úgy tűnt, vége. Most mégis működik. Ez ideiglenes vagy megúsztam?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt kb 1 másodpercen át a rötyilében úszkált a telefoom, hamar kikaptam, de akkor a képernyője teljesen meg volt gajdulva. El volt csúszva, meg volt kettőződve, minden baja volt. Másnap be lett kapcsolva, még mindig bolond volt. Most 2 héttel később kivettem a tál rizsből, bekapcsoltam és mintha mi sem történt volna. Használjam nyugodtan, mert megúsztam a kis kalandot, vagy inkább kapcsoljam ki, mert ez csak ideiglenes jobban lét?
2018. ápr. 28. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Kiszáradt, rendben van. Én is jártam hasonlóképp, utána működött rendesen. Am nekem is a rizses dolog működött, de én csak 2 napig hagytam benne, illetve “áztatás” után azonnal kikapcsoltam és ment a rizsbe. Szerintem használhatod nygugodtan.
2018. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a rötty rászáradt akkor jó.
2018. ápr. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!