Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Huawei telefont vegyem?

Melyik Huawei telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Eddig Windows Phone telefonom volt, és a Windows 8 rendszert imádom. A 10-es már nagyon rossz. Most jár le a hűségidőm a szolgáltatómnál, így szeretnék új telefont, ami androidos lesz.

AMi fontos, hogy jól fotózzon, és a közösségi oldalakat jól tudjam használni (már ez sem megy a win8-on). És a rendszer se legyen túl bonyolult.

3 telefon közül nem tudok választani:

[link]

Huawei Y6 2017

Huawei P9 Lite 2017

Huawei Nova


A legolcsóbb az Y6. A msik kettő mennyivel jobb?



2018. máj. 4. 09:31
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Így már talán látható az összehasonlítás.

2018. máj. 4. 10:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Mate 9 van, én nagyon elégedett vagyok vele, de az drágább, mint az általad felsoroltak. Viszont ha azt szeretnéd, hogy jól fényképezzen, akkor érdemesebb drágább készüléket venni!
2018. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

P9 Lite és Nova ugyanaz a szint, Y6 sokkal alacsonyabb kategória.


Nova előnye a 32 GB tárhely, viszont nincs benne FM rádió (nekemm nem is kell), egy árnyalatnyival gyegébb benne a GPS, ennek ellenére is a kettő közül ha pl. céges telefonnak mást nem választhatnék, akkor Novat választanám.


Részletesen:

[link]

2018. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Nekem P10 Lite-om van. Én is P9 Lite-ban gondolkodtam, de nem sokkal drágább a P10 Lite,és kapsz +1GB memóriát, és dupla annyi a tárhely is.P9 Lite esetén 16 GB tárhelyből nem sok hely marad, ha dual simesként használod.
2018. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem céges, magán telefon lenne.

Csak 1 simet használnék, van külön céges telefonom.


A windowsost szerintem megtartom GPS-nek, mert a here drive nagyon jó, nagyon szeretem.


Akkor még kitalálom, hogy Nova, vagy P9 legyen.


Köszönöm a segítségeteket.

2018. máj. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!