Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy különbség lehet e között...

Nagy különbség lehet e között a két kijelző között, vagy csak az ára?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2018. máj. 5. 02:45
 1/7 A kérdező kommentje:

Sőt még olcsóbban is találtam

[link]

2018. máj. 5. 03:07
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt még olcsóbb.

[link]

2018. máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt még olcsóbb:

[link]


Csak nehogy minuszba menjünk a végén.

Meg azt sem tudhatjuk biztosan a kérdés alapján, hogy olcsót keres a kérdező.

2018. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2


Tudom,hogy olcsóbb de nem magamnak csinálom,az itteni árakhoz aránylag olcsó legyen a 17EFt nél találtam még olcsóbbat 13EFt csak félek ezekben is van szar minőség.

2018. máj. 5. 11:02
 5/7 A kérdező kommentje:

#3


Igen olcsó legyen,de az ne menjen a minőség rovására.

2018. máj. 5. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit itthon veszel, azt is kinából hozatja.
2018. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


Azt én gondoltam,de mekkora minőségbeli különbségek vannak a kintiek között is?Mert valaki mondta,hogy van pár lcd gyártó tehát nem olyan sok annyira szarok nem lehetnek.Más meg azt mondta lehetnek hatalmas különbségek a gyáriakhoz képest.Jó láttam már gagyi kijelzőt gyárilag is telefonba,meg a 3310 esnek volt az utánzata na abban is elég gagyi kijelző van.De pl ha a samsunghoz veszek egy Super AMOLED kijelzőt olcsón akár itthon akár az ebayn vagy máshol az tényleg amoled,vagy lehet utánzat is?Én egyébként fel ajánlom a srácnak ha akarja rendelje meg ő külföldről a kijelzőt,én csak kicserélem,mivel ő próbálta előzőleg miután a gyárival pofára ejtette a telefonját vett egy új kijelzőt de még a szerelésnél tropára törte mivel nem ért egy kicsit sem hozzá.Én személy szerint sajnálom a telefont.

2018. máj. 5. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!