Tényleg vírusos?

Figyelt kérdés
A telefonomon már másodjára ugrik fel az az ablak, hogy frissítsem a messengert, 47 másodpercem van rá, meg ilyenek.Elősször kiléptem belőle, másodjára rákattintottam a tovább gombra, akkor "frissítette" volna a telefonomat..(amúgy ez a frissítéses cucc olyan volt, mint egy messenger beszélgetés, csak nem volt ott semmi név) ugye rámentem a frissítés gombra, és valami messenger fun cuccot kellene letöltenem, rányomtam a letöltésre, és egy olyat adott ki, amikor emailban egy kód félét kéne küldenem egy telefonszámnak.Nem küldtem semmit, de be volt írva valami kód.Utánna bedobott egy olyat, hogy "vírust találtunk,30 másodperce van eltávolítani a vírust", és ismét rámentem egy gombra, arra amivel elvileg el lehet távolítani a vírust.Megint beadta azt a emailos, kódos cuccot.Nem küldtem el ismét semmit sem, és most kiléptem ebből az ablakból..Most ez mi? Tényleg vírus? Mit csináljak??Kérlek segítsetek!

2018. máj. 5. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
S.O.S
2018. máj. 5. 16:07
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Hello. Először is indítsd újra a készüléket. Majd ez után, Töröld le a messengert. Az után, töröld a chrome összes adatát (vagy amilyen böngészőt használsz). Majd azután töröld a gyorsítótár adatokat. Majd indítsd újra a készüléket ismét. Majd ha ez meg van, lépj be a play áruházba, és töltsd le újra a messengert.
2018. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyesmit az esetek 99,9% nem vírus okozza, hanem a reklámoldalak, amik pénzért kínálnak neked (és a többi android felhasználónak) noname "vírusirtókat" azzal az indokkal, hogy vírusos a mobilod, amit ha letöltesz, jobban szétba... (tehát akarom mondani jobban szétszedi) a mobilod rendszerét, mint az előtt. Szóval ne tölts le ilyen reklámprogramokat;)
2018. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Csak reklám volt, nem kell bedölni neki, nem szabad semmit sem letölteni.Töröld a telepített appot.
2018. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy valami pusherism.com küldözget ilyeneket
2018. máj. 6. 15:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Plussz most olyat is ír, hogy a messenger fiókom ma lejár..
2018. máj. 6. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!