Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone X (64 gb) vagy...

Apple iPhone X (64 gb) vagy Samsung Galaxy S9 Plus (256 gb)? Te Melyiket választanád és miért?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok és e között a két telefon között vacillálok. A kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2018. máj. 7. 01:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
70%

Na most aztan lesznek itt viták meg lepontozasok...


S9 btw.

2018. máj. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Samu s9 - 256 gb
2018. máj. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

iPhone X.

Van más Apple eszközöm is és elég jól kijönnek egymással.

2018. máj. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
ajfón. a gádzsinak is ojjan van! hajjak meg jolmegyneki az aranyjához!!!
2018. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Emporio1988 válasza:
100%
Ugyan ezen gondolkodtam én is. Csak az IPhone x et a home gomb hiánya miatt kilőttem. Inkább IPhone 8 Plust választottam, az S9 plus, illetve Huawei Mate 10 Pró helyett. Maga a rendszer ember függő, nekem úgy hogy előtte Mate 9 em volt így is isteni. A kamerás képességei nagyon jók. Csak ajánlani tudom akár a 8 Plust akár az X et.
2018. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

iPhone X

ez tetszik jobban és szintén van más apple eszközöm

2018. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

miért fontos az h én melyiket választanám mikor te fogod használni. Utálom az ilyen semmit mondó kérdéseket

Te magad az a tehetetlen ember döntse el h ios -t vagy androidot akar e használni.

Fogadni mernék h egy szerencsétlen ember vagy

2018. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hetedik! Senki nem kért, hogy dönts helyettem, csak mások véleményére vagyok kíváncsi (persze a tiédet kivéve).
2018. máj. 8. 21:50
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

telefonvásárlás elött álsz. nem tudsz dönteni. nyilván a szerint döntesz h ki mit venne és miért

a helyett h néznél teszt videókat és te magadat döntenél.

szóval tökre mi döntjük el h te melyiket is veszed meg. Mert te saját magad nem tudod h melyik telefon miért is jobb a másiknál . Mert ennyire döntésképtelen vagy , és gondolom az életbe mindenhol .

2018. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
S9+ tekintve, hogy több tárhely, jobb kamera (véleményem szerint) van kevesebb pénzért. Én is ilyen telefont szeretnék majd vásárolni, hiszen van benne 6gb RAM, miközben az Iphone-ban a fele található meg. A kamera terén sem kis innovációt hoztak létre a samsungosok.Remélem tudtam segíteni
2018. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!