Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudjam, hogy a telefon...

Honnan tudjam, hogy a telefon kártyafüggetlen vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy Samsung Galaxy S8 okostelefont és küldtek hozzá egy Vodafonos SIM-kártyát és arra vagyok kíváncsi, hogy az én számom az T-mobilos de nagyon régi a SIM kártya olyan h még kivágni se lehet mikro simre. Tudom, hogy elvileg ha bemegyek szolgáltatóhoz akkor igényelhetek mikro simet úgy h a számom ne változzon és akkor azt beletudom rakni az új telefonba de ha még se jó bele mert kártyafüggő akkor b*szhatom mert a régi simet azt megsemmisítik és egy telefonba se lesz jó. Akkor most mit csináljak honnan tudjam hogy fügő vagy sem?

[link] innen rendeltem a telefont csak feketébe. És lehet, hogy én voltam figyelmetlen, de én nem néztem vagy nem láttam h szolgáltatóhoz lenne kötve vagy valami.:/ Azért szeretném, hogy a rési számom maradjon mert úgy megkímélem magam hogy ahol ott van a számom mindet meg kéne változtatni főleg hivatalos papírokon stb-stb. A válaszokat előre is köszönöm.


2018. máj. 7. 15:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Micro SIM bocsánat helytelenül írtam le.
2018. máj. 7. 15:38
 2/10 anonim ***** válasza:

"mert a régi simet azt megsemmisítik és egy telefonba se lesz jó."


Javaslom, mégis inkább próbáld meg a kártyacserét!

Nincs benne se varázslat, se vajákosság és mégis csodát fogsz látni!

2018. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a csodálatos segítséged.
2018. máj. 7. 16:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem semmisítik meg a régi simet. Kb 1 óra múlva letiltják. No akkor kell cserélni...
2018. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oda van írva, hiogy független-e, vagy sem.
2018. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy a nagy SIM kártyát semmisítik meg ha micro simre váltanak ezáltal ha mégse jó a telefonba mert nem független akkor egyik telefonba se tudom rakni a jelenlegi számom. Így érthetőbb? A mostani számommal nincs semmi baj nem tiltják le meg semmi itt nem erről van most szó.
2018. máj. 7. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha kicserélteted a sim kártyádat, valószínűleg olyat adnak ami szétszedhetős. Vagyis a normál méretű közepéből ki tudod pattintani a microsimet, és vissza is tudod tenni a microsim köré azt a keretet, és így újra normál méretű lesz a sim kártyád.

Szóval szerintem menj el a szolgáltatóhoz, és cseréltesd ki, aztán ha mégsem jó, akkor is ugyanúgy tudod használni olyan telefonba is amibe normál méretű kell, de olyanba is amibe micro sim kell

2018. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De egyébként amit belinkeltél oldalt, oda az van írva, hogy kártyafüggetlen.
2018. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végre valaki, nagyon szépen köszönöm :)
2018. máj. 7. 18:50
 10/10 A kérdező kommentje:
Basszus én valami eszméletlen vak vagyok tényleg most látom, hogy oda van írva jól van oké még 1x köszönöm :D probléma megoldva :""D a vakságom nem de az már most mind1 xd
2018. máj. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!