Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy bírnád ki ha vissza...

Hogy bírnád ki ha vissza kellene térjél a butatelefonra?

Figyelt kérdés
Kort légyszi

2018. máj. 7. 23:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Jól.

Újkor.

2018. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Flagstaff válasza:
Hm. Jó kérdés. Lehet, hogy megpróbálom... Szerintem rosszul bírnám. 42/N.
2018. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jól, tervezek is így tenni, miután feladja a mostani vakargatósom. Csak akkor majd kell vennem egy hordozható lejátszót.
2018. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 23 vagyok.
2018. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
41%

Tyű hát biztos jó szar lenne azon az icipici és fekete-fehér kijelzőn internetezni...

33F

2018. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Én mobiltelefon nélkül is jól ellenék.Néha örülnék is annak ha nem lenne senkinek, mert akkor végre az emberek kommunikálnának egymással,a gyerekek játszanának és nem egymás mellett ülve nyomkodnák a telefonjukat.
2018. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
68%

Milyen fekete-fehér kijelző? :D Pff marha.

Én butatelefont használok. Semmi szükségem okostelefonra, úgyis egész nap a gép előtt ülök, ha meg megyek valahova, akkor nem a telefonom simogatásával vagyok elfoglalva.

2018. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon nehezen. Én bevallom, hogy rám olyan hatást gyakorolt az okostelefonok megjelenése, hogy mindent azonnal tudni akarok. Szeretem, hogy minden barátomat elérem egy perc alatt, naprakész vagyok a világ híreiben, könnyebben tudok tájékozódni, amellett, hogy látom a friss forgalmi helyzetet, és meg sorolhatnám. Rengeteg haszna van, ugyanakkor ha valakivel személyesen ülünk le beszélgetni, kibírom, hogy ne legyen állandóan a kezemben és nem csinálok félpercenként Instagram selfieket (azért persze megesik :)))

30N

2018. máj. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem használok okostelefont. 42 éves vagyok és elvileg informatikus, viszont folyton a neten lógok a saját gépemen, minek nekem okostelefon? :) A wc-t megoldom nélküle, a hegytetőn pedig nincs Net (már a többi hegytetőn, ahova felmászom, mert amin én lakom, azon van), de nem is azért megyek túrázni, hogy netezzek. A hasznos kis appok pedig totál kimaradtak az életemből eddig is, amivel nincs is bajom. Örülök, hogy fejlődik a technika meg minden, de attól még én máshogy élek.


Jó, néha kényelmes, van a háztartásban tesztcélokra egy iphone és egy tablet, az iphone-on van az ébresztőm, másra most nem használom, a tableten a párom netezik az ágyban, de egy időben én is olvastam rajta a teraszon vagy az ágyban, fogyasztásra sokkal jobb, mint a komplett gép monitorral, erősítővel és hangfalakkal.


Nem szeretem a telefont. Zenét hallgatok rajta és havi egyszer telefonálok, annyi. Nincs nagy szükségem rá, de azért van, aki csak azon ér el, szóval a totális telefonmentesség parányit zavarna. Nem nagyon, elég aszociális vagyok hozzá, hogy 2 emberrel tartsak kapcsolatot telefonon összesen, a már említett havi egyszer. De normál embernél azért más a helyzet és totál megértem, hogy sokaknak hasznos az okostelefon.

Bizonyára egyszer még nekem is nagyon az lesz.

2018. máj. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nincs is okostelefonom.

27 éves vagyok.

2018. máj. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!