Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet esetleg a baj?

PhYtlEn kérdése:

Mi lehet esetleg a baj?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt, úgy körülbelül 4-5 éve kaptam ismerősömtől egy Snoy Xperia x10 mini pro-t. Hasznltam 4-5 hónapot, el lett rakva és kaptam új telefont. Úgy el tettem, hogy egészen a mai nemis láttam. Ma édesanyám egy régi kistálba megtaláltaa telefont és gondoltam rápróbálok, hátha bekapcsol. Rádugom a töltőre, abban bízva, hogy jó lesz. Persze én kis naív. A jobb felső sarkába folyamatosan (nem világít) villog a LED, amikor rádugom a töltőre. Mi lehet a baj? Volt akkumulátor csere is benne, amíg használtam nem volt baja. Nem annyira fontos, hisz van rendes telefonom, csak egy kis nosztalgia jól esett volna a 2.1-es Androiddal. :D
2018. máj. 11. 09:22
 1/1 baad ***** válasza:

Gondolom az aksi csere nem most volt.

Cserélj aksit, vagy hagyd sokáig a töltőn, hátha felveszi még a töltést. Valszeg 3.2v alá merült az aksi. Ha van műszered, akkor ki is tudod mérni az aksi érintkezőin.

2018. máj. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!