Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, hogy legyen...

Mit csináljak, hogy legyen tárhely a telefonomon? Mit töröljek le?

Figyelt kérdés
Emberek, komolyan mondom, én ezt már nem bírom. Egy alkalmazást nem bírok normálisan használni, de örülök, ha megbírom egyáltalán nyitni. Örülök, ha egy üzenetet bír fogadni a telefon. Fényképező és galéria megnyitása? Haha, rég lemondtam róluk. És semmi nincsen rajta, semmi magy dolog. Kb. 10 zene ha van, 1-2 alkalmazás, 0 db. játék, kép sincsen sok, az sd kártyán vannak a videókkal együtt, (arra sem fér több) nem tudom már mit tehetnék, de nagyon meguntam...Most töröltem vagy 350 képet és 20 videót, erre semmi. .Már nincs mit letörölnöm róla...Mit tegyek? Nagyon fontos lenne, mindig szenvedtem ezzel a dologgal, de ennyire kegyetlen soha nem volt a helyzet.

2018. máj. 13. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Lázadunk, lázadunk?
2018. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A megmaradt kepeidet toltsd fel felhobe. Aztan gyorsitotarak uritese. A yt alkalmazasnak nalam csak 400mb gyorsitotarhelyet foglal..
2018. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ami úgy van pl kép töltsd fel felhő tárhelybe

ha nincs rajta semmi mi foglal helyet??

ha nem tudsz alkalmazást megnyitni az nem a ramra utal hogy tele van??

2018. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!