Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Készülék vásárlás előtt...

Szabó Nelli kérdése:

Készülék vásárlás előtt állok. Három telefon tetszik. Vélemények, tapasztalatok? Huawei mate 10 pro, Huawei P20 pro, Samsung galaxy S8

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 20:55
 1/2 anonim válasza:
Mate 10 pro-m van. December óta használom: gyors, szép a kijelzője, gyönyörű képeket készít. Nagyon elégedett vagyok vele!
2018. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez mar az a kategoria amivel nem foghatsz mellé, rég nem ervenyes az androidra, hogy laggol lassú stb. Max ha kifogsz egy gyari hibas darabot de azt ugyis reklamacion belül megjavitjak, kicserélik. S8+ -om van nagyon tetszik az akksi idő lehetne jobb is de mindegy amikor vettem akkor lehetett csak előrendelni a p10 pro-t de sürgősen kellett telefon igy ez lett, amugy megvettem volna a 10p prot mivel sokan dicserik a huaweit akiket ismerek de mivel itt a 20-as igy azt vennem
2018. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!