Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érvényes a gyártói garancia,...

Érvényes a gyártói garancia, ha kigyulladt a telefon?

Figyelt kérdés
A gyári töltőkábelt és töltőfejet használtam hozzá, a fejnek semmi baja nem lett, a telefon viszont kigyulladt, és úgy megsérült a kábel is. Komolyan lángolt a telefon, ha nem vagyok itthon, biztos nagyobb gondom lenne, mint a telefonnal foglalkozni. Szagot éreztem, aztán szabályosan égett a telefon. A fehér műanyag hátlap barna lett, a kijelző pedig szivárványos, és égett. Gondolom képen mindenki látott már égett telefont, de be is repedt. Nem tudom, hogy. Igazából ez zavar, mert eddig nem volt berepedve, most meg tiszta pókháló az egész, és apró darabok is kiváltak belőle, még ropogott is. Ezzel mit tudok kezdeni? És ha azt mondják, hogy az én hibám? Hogyan tudnám én bizonyítani, vagy ők maguknak, hogy valóban kiégett?

2018. máj. 16. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fényképezd le úgy, ahogy van/volt. Bedugva a konnektorba, saját vezetékével, stb. Ha már elmozdítottad, akkor nem tudok jobbat, mint hogy megérdeklődöd a szolgáltatódnál. Szerintem nem fognak akadékoskodni, elképzelhető az is, hogy nem egyedi az eset, és ahogy meghallják a telefon márkáját, típusát, már tudni fogják, hogy nem kamuzol. Ha nem akarnak segíteni, vagy elhajtanak, helyezd kilátásba, hogy a sajtó nyilvánosságához fordulsz. Egy kigyulladó telefon azért téma lehet bárhol.
2018. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyártányú telefon képes kigyulladni a saját gyári töltőjével és gyári akkujával?

A botrányos Samsung telefon óta nem nagyon hallani ilyesmiről.

2018. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# az applenel is voltak esetek ... még azok amelyikbe hibás akksik kerültek
2018. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Samsung Galaxy A5 (2016)

2018. máj. 16. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

És ez garanciális időn belül történt, az eredeti gyári akkuval?

Ha nem (garancián túl, vagy nem a gyári akku volt benne), akkor nem fognak foglalkozni vele.

2018. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!